Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/GLTsCo
1396/01/23 - 14:36 تاريخ انتشار: 3199 تعداد بازديد: 38967 كد خبر:
با آموزش و نمایش آنلاین تابلوی معاملات در غرفه بورس کالا؛
حرفه ای بورسی شوید
قراردادهای برخط آتی سکه طلا و اختیار معامله از پرطرفدارترین معاملات بورس کالای ایران هستند، که این بازار مالی با نمایش تابلوی آنلاین معاملات شرایطی را جهت آشنایی بیشتر مردم و علاقه مندان در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه فراهم آورده است.

 

علاقمندان به آشنایی با نحوه انجام معاملات در بورس کالا می‌توانند با حضور در غرفه بورس کالای ایران و نمایش آنلاین تابلوی معاملات از آخرین رویدادهای قراردادهای آتی و اختیار معامله مطلع شوند و اطلاعات مفیدی را در این زمینه کشف کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، قراردادهای برخط آتی سکه طلا و اختیار معامله از پرطرفدارترین معاملات بورس کالای ایران هستند، که این بازار مالی با نمایش تابلوی آنلاین معاملات شرایطی را جهت آشنایی بیشتر مردم و علاقه مندان در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه فراهم آورده است.

شرکت بورس کالای ایران در دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه قصد دارد با نصب تابلوهای آنلاین در غرفه خود به همراه کارشناسان مجرب، علاقمندان به آشنایی با نحوه انجام معاملات در بورس کالا به ویژه بازار پررونق سکه را یاری دهند تا این افراد با دید وسیع تر و دانش بیشتری به فعالیت بپردازند.

تابلوهای بازار قراردادهای آتی و اختیار معامله سکه طلا، اطلاعات بازار واقعی را به صورت لحظه به لحظه و بر خط نمایش می دهد، به طوری که اطلاعاتی از قبیل عرضه و تقاضا، حجم معاملات انجام شده، آخرین قیمت، کمترین و بیشترین قیمت، قیمت پایانی به صورت آنلاین قابل رویت است.

بر این اساس علاقمندان اطلاعات لحظه‌ای زیادی را در روزهای برگزاری نمایشگاه از طریق تابلوی معاملاتی آنلاین و توضیحات مفید کارشناسان بورس کالا می توانند کسب کنند.

سود و زیان طبیعت بازار است، اما حرفه‌ای‌ها با دریافت اطلاعات و آموزش کافی، کمتر ضرر و بیشتر سود می کنند، به این ترتیب برای موفقیت در بازار بورس باید یاد بگیریم که ضرر ها و سودهای خود را با کسب دانش بیشتر مدیریت کنیم.

به این ترتیب بورس کالای ایران در دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه که از ۲۶ تا ۲۹ فروردین ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود در سالن ۳۵، غرفه ۳۱۵ میزبان تمامی علاقه مندان خواهد بود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
3 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد