Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/Kl7m5S
1396/01/27 - 14:31 تاريخ انتشار: 1568 تعداد بازديد: 39026 كد خبر:
معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار در بازدید از غرفه بورس کالا؛
ریل گذاری های صحیح در مسیر توسعه بورس کالا
به گفته معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار، بورس کالای ایران طی سال گذشته اقدامات بزرگی در زمینه راه اندازی ابزارهای معاملاتی جدید به ویژه در حوزه بازار سکه، معرفی بازار های جدید و تامین مالی بنگاه های اقتصادی انجام داده است.
     

 معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار در بازدید ازغرفه بورس کالا در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، برگزاری این گونه گردهمایی های مالی را فرصتی مناسب برای معرفی نظام بازار سرمایه کشور عنوان کرد و گفت: تسهیل فرآیند تامین مالی ارزان از طریق بازار مالی یکی از پیش نیازهای تحقق اقتصاد مقاومتی و تولید در سال جاری است که این امر در بورس کالا تحقق یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالا، احمدعراقچی در ادامه افزود: بورس کالای ایران طی سال گذشته اقدامات بزرگی در زمینه راه اندازی ابزارهای معاملاتی جدید به ویژه در حوزه بازار سکه، معرفی بازار های جدید و تامین مالی بنگاه های اقتصادی انجام داده است.

به گفته معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار یکی از افتخارات بورس کالا شکل گیری منظم و شفاف آن است و امیدوار هستیم این روند همچنان ادامه داشته باشد .

عراقچی تاکید کرد: قطعا اقدماتی که طی یک سال اخیر صورت گرفت مانند نظم بخشی به بازار پسته و زعفران قدم های مثبتی است که نشان می دهد ریل گذاری ها برای توسعه این بازار مالی به درستی صورت گرفته است.

وی در پایان با غیر قابل انکار دانستن نقش بازار سرمایه در فرآیند تامین مالی بنگاه‌های اقتصادی گفت: سال جدید در حالی با شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده که یکی از پیش نیازهای مورد نیاز برای رونق تولید، بهبود وضعیت بازارها در کشور استفاده از ظرفیت‌های بازار مالی است که بورس کالای ایران در این مسیر موفق بوده اگرچه برای توسعه بیشتر همچنان راه باقی است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد