Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/pqWI5d
1396/02/25 - 13:47 تاريخ انتشار: 1455 تعداد بازديد: 39747 كد خبر:
معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی خبر داد؛
استفاده از ظرفیت بورس کالا برای تنظیم بازار شکر
معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: به منظور تنظیم بازار شکر در ماه مبارک رمضان از ظرفیت بورس کالا استفاده می شود.

 

 

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: ۳۰هزار تن برنج مرغوب وارداتی از نوع سفید DM به تناسب جمعیت هر استان، در سراسر کشور توزیع و حواله کالای هر استان نیز ارسال شده است تا از طریق فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف کارمندی و کارگری توزیع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از عصر بازار، شرکت بازرگانی دولتی ایران ۸۰ هزارتن برنج و شکر را در قالب " طرح توزیع سبد کالای اساسی ضیافت "ویژه ماه مبارک رمضان در سراسر کشور توزیع خواهد کرد.

حسن عباسی معروفان با بیان اینکه قیمت فروش برنج ها به مباشرین توزیع شامل فروشگاههای زنجیره ای و تعاونیهای مصرف، درب انبارهای این شرکت به ازای هرکیلو گرم ۲۴۰۰ تومان است، افزود: قیمت فروش برنج برای مصرف کنندگان نهایی در فروشگاهها به ازای هر کیلوگرم ۲۷۰۰ تومان تعیین شده است.

این مقام مسوول در خصوص چگونگی توزیع شکر اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، جهت تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در مجموع مقدار ۵۰ هزارتن شکر سفید درجه یک بین خانوار و صنف و صنعت کشور توزیع خواهد شد.

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: ۲۰هزار تن شکر سفید تصفیه شده‌ی درجه یک با توجه به جمعیت هر استان، جهت مصارف خانوار در نظر گرفته شده است که از طریق عاملان توزیع بین مردم توزیع خواهد شد.

وی اعلام کرد: قیمت شکر تحویلی به عاملان توزیع درب کارخانه به ازای هر کیلوگرم ۲۵۲۰ تومان محاسبه شده است و عاملان موظف هستند این کالا را حداکثر به قیمت هر کیلو ۲۸۵۵ تومان به مصرف کننده نهایی بفروشند.

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران افزود: ۳۰ هزار تن شکر سفید تصفیه شده‌ی درجه یک نیز جهت مصارف صنف و صنعت استانها در نظر گرفته شده است که صاحبان صنف و صنعت میتوانند از طریق مراجعه به بورس کالا یا دریافت حواله مستقیم از شرکت بازرگانی دولتی ایران به تناسب میزان مصرف و پروانه‌ی بهره برداری خود، خریداری کنند.

معروفان قیمت تحویل شکر به صنف و صنعت درب کارخانه را هر کیلو ۲۵۲۰ تومان اعلام کرد و افزود: صاحبان صنف و صنعت تا پایان سال ۹۶ مهلت مراجعه جهت خرید را شکر دارند.

وی تصریح کرد: فروشگاهها و تعاونیهای عامل توزیع کالاهای اساسی به تشخیص کارگروه تنظیم بازار هر استان و شهرستان و با توجه به پراکنش جمعیتی انتخاب می شوند و معاونت های اقتصادی و توسعه منابع استانداریها در سراسر کشور مسئولیت نظارت کامل بر توزیع کالاها تا رسیدن به دست مصرف کننده نهایی را بر عهده دارند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد