Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/X9B7c3
1396/03/27 - 11:36 تاريخ انتشار: 1962 تعداد بازديد: 40506 كد خبر:
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس مطرح کرد:
کاهش هزینه تولید مرغ در بازار با عرضه جوجه یک روزه در بورس کالا
عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه ارائه جوجه یک روزه در بورس کالا راهکاری برای کاهش هزینه تولید مرغ در بازار به شمارمی آید،گفت: دادو ستد جوجه یک روزه توسط واسطه ها عاملی برای افزایش نرخ تولید مرغ در بازار تلقی می شود.
 

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه عرضه جوجه یک روزه در بورس کالا راهکاری برای کاهش هزینه تولید مرغ در بازار به شمار می آید، گفت: داد و ستد جوجه یک روزه  توسط واسطه ها عاملی برای افزایش نرخ تولید مرغ در بازار تلقی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خبرگزاری خانه ملت، علی ابراهیمی درباره ارائه جوجه یک روزه در بورس کالا، گفت: دادو ستد جوجه یک روزه توسط واسطه ها عاملی برای افزایش نرخ جوجه یک روزه در بازار تلقی می شود، بنابراین با عرضه جوجه یک روزه در  بورس کالا  علاوه  بر تعیین نرخ منطقی برای این نوع از  تولیدات می توان  واسطه ها را نیز از صنعت مرغداری حذف کرد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با ارائه جوجه یک روزه در بورس کالا امکان دسترسی واحدهای غیرمجاز در عرصه خرید محدود می شود، زیرا برای خرید جوجه یک روز در بورس کالا متقاضیان باید مدارک مورد نیاز را  به بورس کالا ارائه دهند.

ابراهیمی افزود: با ارائه کالا در بورس، بدیهی است که باید هویت خریدار مشخص شود و در این شرایط مرغداری های غیرمجاز و بدون پروانه  نیز شناسایی و در نتیجه حضور واسطه ها نیز در صنعت مرغداری کمرنگ می شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: ارائه جوجه یک روزه در بورس کالا راهکاری برای کاهش هزینه تولید مرغ در بازار به شمار می آید.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد