Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/RK3V9W
1396/03/29 - 14:05 تاريخ انتشار: 1971 تعداد بازديد: 40617 كد خبر:
رشد متغیرهای آسیایی در بازارهای جهانی
قیمت سهام شرکت سامسونگ با بیشترین میزان رشد نسبت به سایر شرکت های تکنولوژی همراه شد در حالی که شاخص شانگهای و هنگ سنگ هنگ کنگ رشد چشمگیری را از آن خود کردند.

 

 

بازارهای آسیایی در پی کاهش قیمت ین ژاپن و افزایش قدرت صادرات در این کشور با روند رو به رشد همراه شدند. در حالی که رشد قیمت سهام تکنولوژی در میان دیگر صنایع محسوس بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، قیمت سهام شرکت سامسونگ با بیشترین میزان رشد نسبت به سایر شرکت های تکنولوژی همراه شد در حالی که شاخص شانگهای و هنگ سنگ هنگ کنگ رشد چشمگیری را از آن خود کردند.

بر اساس این گزارش، قیمت ین در مقایسه با دیگر همتایان خود با کاهش رو به رو شد. در بازارهای آسیایی شاخص آسیا پاسفیک با رشد 0.5 درصدی همراه شد.

در این بازارها، قیمت سهام سامسونگ با رشد 1.8 درصدی همراه شد و سهام شرکت تکنولوژی foxconn با رشد 6 درصدی قیمت رو به رو شد در حالی که قیمت سهام هلدینگ Tencent با کاهش 1.7 درصدی در هفته گذشته مواجه شده بود امروز را با رشد 1.4 درصدی به پایان رساند.

در این بازار، شاخص تاپیکس ژاپن با رشد 0.6 درصدی رو به رو شد و کاسپی کره جنوبی نیز با رشد 0.3 درصد مواجه شد . در این بین، اس اند پی استرالیا رشد 0.4 درصدی را از آن خود کرد.

بورس هنگ کنگ با رشد یک درصدی شاخص اصلی همراه شد. در حالی که شاخص هنگ سنگ مربوط به شرکت های چینی با رشد 1.3 درصدی معاملات را به پایان برد و شانگهای چین نیز 0.5 درصد رشد کرد.

در حالی که، قیمت ین با کاهش 0.1 درصدی در مقایسه با دلار رو به رو شد .

اما در بازار کالایی قیمت نفت اینترمدیت با کاهش 0.3 درصدی به هر بشکه 44 دلار همراه شد .

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد