Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/nmvLe9
1396/04/24 - 14:18 تاريخ انتشار: 964 تعداد بازديد: 41309 كد خبر:
طی هفته سوم تیرماه صورت گرفت؛
معامله بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال محصول در بورس کالا
طی هفته منتهی به ۲۲ تیرماه، ۵۷۲ هزار و ۷۶۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۰ هزار و ۸۹۱ میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

 

در هفته سوم تیرماه در تالار داخلی و صادراتی محصولات صنعتی و معدنی، ۱۹۱ هزار و ۳۳ تن انواع کالا به ارزش ۵ هزار و ۳۹۷ میلیارد ریال معامله شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالا، طی هفته منتهی به ۲۲ تیرماه، ۵۷۲ هزار و ۷۶۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۰ هزار و ۸۹۱ میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

در تالار داخلی و صادراتی محصولات صنعتی و معدنی، ۱۷۸ هزار و ۴۸۸ تن فولاد، ۷ هزار و ۱۲۵ تن مس، ۵ هزار و ۱۶۰ تن آلومینیوم، ۱۴۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۱۲۰ تن روی و ۳ کیلوگرم طلا از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۲۹۳ هزار و ۲۰۱ تن انواع کالا به ارزش ۴ هزار و ۵۳۵ میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار، ۱۰۴ هزار و ۴۲۷ تن قیر، ۶۱ هزار و ۳۴۳ تن مواد پلیمری، ۷۳ هزار و ۸۶۰ تن وکیوم باتوم، ۱۳ هزار تن لوب کات، ۲۵ هزار و ۹۱۲ تن مواد شیمیایی، ۱۲ هزار و ۶۳۰ تن گوگرد، هزار و ۹۷۸ تن روغن و همچنین ۵۰ تن آرگون خریداری شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در هفته سوم تیرماه شاهد معامله ۸۶ هزار و ۶۰۵ تن انواع کالا به ارزش ۹۴۳ میلیارد ریال بود؛ در این تالار داد و ستد ۴۴ هزار و ۸۶۰ تن جو دامی، ۳۰ هزار و ۲۵۰ تن گندم، ۱۰ هزار و ۵۷۵ تن شکر سفید، ۸۰۰ تن ذرت، ۱۰۰ تن روغن خام و ۲۰ هزار قطعه جوجه یک روز گوشتی مشاهده شد.

لازم به ذکر است در هفته ای که گذشت و در بازار فرعی بورس کالای ایران، هزار و ۹۱۵ تن ضایعات فلزی و کنسانتره فسفات و همچنین ۱۲ هزار قطعه جوجه یک روزه داد و ستد شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد