Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/joQrVw
1396/04/25 - 12:12 تاريخ انتشار: 1367 تعداد بازديد: 41339 كد خبر:
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل مطرح کرد؛
توسعه اقتصادی و بازارهای مالی با ایجاد تالار معاملات کارگزاران بورس کالا
به گفته مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل، بورس کالا به عنوان یکی از بخش های مهم بازار سرمایه مطرح بوده و به دلیل ظرفیت های ممتاز کشاورزی در این استان، توسعه بورس کالا در اردبیل از طریق ایجاد تالار معاملات کارگزاری های فعال در بورس کالا و همچنین استقلال بورس منطقه ای می تواند کمک شایانی به روند پیشرفت بازارهای مالی و توسعه اقتصادی استان داشته باشد.

 

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: ایجاد تالار معاملات کارگزاری های فعال در بورس کالا، می تواند کمک شایانی به روند پیشرفت بازارهای مالی و توسعه اقتصادی استان داشته باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، هاشم مظفری گفت: دوره آموزشی آشنایی با مفاهیم اولیه بورس کالا با حضور مدیران بورس کالای ایران و کارشناسان دستگاههای اجرایی در مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل برگزار شد .

وی گفت: این دوره با تاکید مقام عالی استان و با هدف آشنا کردن کارشناسان دستگاههای اجرایی و فعالان اقتصادی با نحوه عرضه محصولات مختلف، از جمله محصولات کشاورزی در بورس کالای ایران و استفاده از ظرفیت های آن جهت صادرات محصولات استانی به کشورهای همجوار برگزار شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل افزود: بورس کالا به عنوان یکی از بخش های مهم بازار سرمایه مطرح بوده و به دلیل ظرفیت های ممتاز کشاورزی در این استان، توسعه بورس کالا در اردبیل از طریق ایجاد تالار معاملات کارگزاری های فعال در بورس کالا و همچنین استقلال بورس منطقه ای می تواند کمک شایانی به روند پیشرفت بازارهای مالی و توسعه اقتصادی استان داشته باشد.

در این نشست همچنین فلاح، مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران، نحوه عرضه محصولات کشاورزی در بورس کالا را بصورت عملیاتی تشریح و به مزایای طرح قیمت تضمینی نسبت به خرید تضمینی برای محصولات کشاورزی از جمله کاستن بار مالی دولت، تسریع در پرداخت مطالبات کشاورزان و همچنین کاهش هزینه های نگهداری و انبار داری اشاره کرد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد