Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/uXoVnR
1396/05/21 - 10:46 تاريخ انتشار: 1561 تعداد بازديد: 42051 كد خبر:
برای نخستین بار در بورس تهران رونمایی شد:
طراحی ماشین حساب محاسبات پارامترهای کلیدی قراردادهای اختیار معامله
این ماشین حساب از طریق صفحه اصلی تارنمای بورس تهران و نمای بازار قراردادهای اختیار معامله در دسترس فعالان بازار قرار گرفته است.
 

بورس اوراق بهادار تهران، ماشین حسابی برای محاسبات پارامترهای کلیدی قراردادهای اختیار معامله در وب سایت خود طراحی و رونمایی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از اداره ابزارهای نوین مالی، با توجه به آغاز به کار بازار قراردادهای اختیار معامله در بورس اوراق بهادار تهران و در راستای توسعه زیرساخت های آموزشی و فرهنگ سازی ابزار مذکور، اداره ابزارهای نوین مالی شرکت بورس اوراق بهادار تهران با همکاری واحد مدیریت فناوری و سیستم های اطلاعاتی (IT) این شرکت، اقدام به طراحی ماشین حسابی برای محاسبات پارامترهای کلیدی قراردادهای اختیار معامله در وب سایت بورس اوراق بهادار تهران کرده است.

بنابراین گزارش این ماشین حساب از طریق صفحه اصلی تارنمای بورس تهران و نمای بازار قراردادهای اختیار معامله در دسترس فعالان بازار قرار گرفته است.

 لازم به ذکر است سرمایه گذاران و فعالان این بازار، قادر خواهند بود تا با استفاده از این ماشین حساب، ارزش مربوط به پارامترهای قرارداد اختیارمعامله، ضرایب پوشش ریسک و نوسان پذیری ضمنی را بر مبنای مفروضات و مدل ارزش گذاری بلک شولز و برای اختیار معامله های از نوع اروپایی محاسبه کنند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد