Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/jyh476
1396/05/22 - 15:02 تاريخ انتشار: 1459 تعداد بازديد: 42084 كد خبر:
در معاملات روز گذشته؛
سکه نقدی و آتی هم مسیر شدند
در بازار نقدی طلا، روز شنبه، سکه تمام بهار آزادی به کانال یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان نزدیک شد، ولی دلار به نوسانات محدود در آستانه ۳ هزار و ۸۱۰ تومان ادامه داد.


حجم معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۸ هزار و ۵۱ قرارداد و ارزش معاملات نیز به یک هزار و ۱۱۱ میلیارد ریال رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالا، در بازار نقدی طلا، روز شنبه، سکه تمام بهار آزادی به کانال یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان نزدیک شد، ولی دلار به نوسانات محدود در آستانه ۳ هزار و ۸۱۰ تومان ادامه داد.

رشد بهای اونس در بازارهای جهانی و نزدیک شدن آن به مرز هزار و ۳۰۰ دلار از دلایل افزایش قیمت سکه در بازار نقدی بود. طلای جهانی روز جمعه به بهای هزار و ۲۸۹ دلار رسید. رشد اونس، قیمت سایر سکه‌ها و ارزش طلا در بازار داخلی را بالا برد.

در همین حال در معاملات آتی سکه در روز گذشته، هر ۵ سررسید روند مثبتی را همسو با بازار نقدی طی کردند، به طوری که قرارداد سکه آتی سررسید شهریورماه سال ۹۶ با ۰.۲۱ درصد رشد به رقم یک میلیون و ۲۴۴ هزارتومان مورد معامله قرار گرفت.

قرارداد سکه آتی سررسید آبان ماه نیز رشد ۰.۳۲ درصدی را تجربه کرد و با رقم یک میلیون و ۲۸۱ هزار تومان داد و ستد شد.

در همین حال قراداد آتی سکه سررسید دی ماه نیز با رقم یک میلیون و ۳۱۹ هزار تومان خریداری شد که نسبت به آخرین روز هفته گذشته ۰.۳۸ درصد افزایش داشت.

از سوی دیگر قرارداد سکه آتی تحویل اسفند ماه نیز با ۰.۵۱ درصد افزایش قیمت با رقم یک میلیون و ۳۵۶ هزارتومان مورد معامله قرار گرفت.همچنین قرارداد سکه آتی تحویل اردیبهشت ماه سال ۹۷ با ۰.۵ درصد افزایش با رقم یک میلیون و ۳۹۳ هزارتومان داد و ستد شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد