Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/bc5H9n
1396/06/05 - 10:28 تاريخ انتشار: 1416 تعداد بازديد: 42442 كد خبر:
قیمت طلا به هر اونس 1291 دلار رسید
سخنان خنثی رئیس بانک مرکزی آمریکا و توجه به این نکته که وی در خصوص نرخ بهره هیچ گونه ابراز عقیده ای نکرد، موجب شد بازارها با سکوت نگران کننده ای همراه شوند در حالی که طلا توانست بدون تغییر قیمت معامله شود.

قیمت طلا در پی سخنرانی جانت یلن، در مدار 1291 دلار باقی ماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، پس از آنکه رئیس بانک مرکزی آمریکا در سخنرانی ایالت وایومینگ در خصوص سیاست های آتی پولی در این کشور سخنی ابراز نکرد، بازار طلا با اطمینان خاطر به مسیر خود ادامه داد.

بر اساس این گزارش،  سخنان خنثی رئیس بانک مرکزی آمریکا و توجه به این نکته که وی در خصوص نرخ بهره هیچ گونه ابراز عقیده ای نکرد، موجب شد بازارها با سکوت نگران کننده ای همراه شوند در حالی که طلا توانست بدون تغییر قیمت معامله شود.

بیل اونیل، تحلیل گر ارشد موسسه استاتیک در این خصوص اشاره داشت: سخنان بی رمق رئیس بانک مرکزی آمریکا بازار را با عدم هیجان رو به رو کرد در حالی که می توان از این سخنان هم تعبیر خوب داشت و هم تعبیر بد.

وی ادامه داد: می توان اینگونه استنباط کرد که سکوت جانت یلن، آرامش قبل از طوفان است در حالی که می توان این نحوه سخنرانی را نشان از آرامش اقتصادی در آمریکا برشمرد.

این در حالی است که، قیمت طلا در بازارهای جهانی هر اونس 1291 دلار معامله شد و نسبت به جلسه قبلی معاملاتی با رشد 4 دلاری همراه بوده است.

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد