Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/cTP2yi
1396/06/08 - 15:01 تاريخ انتشار: 5122 تعداد بازديد: 42559 كد خبر:
کاهش نگرانی ها در خصوص کره شمالی رشد دلار آمریکا را در پی داشت
در معاملات امروز بازارهای جهانی، نگرانی از آزمایش موشکی اخیر کره شمالی اندکی کاهش یافت و دلار توانست به مسیر رشد بازگردد.

در معاملات امروز بازارهای جهانی، قیمت دلار با افزایش همراه شد در حالی که شاخص های معاملاتی در بازار آمریکا رشد کرد و بازار آسیا نیز با روند صعودی شاخص ها همراه شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، در معاملات امروز بازارهای جهانی، نگرانی از آزمایش موشکی اخیر کره شمالی اندکی کاهش یافت و دلار توانست به مسیر رشد بازگردد.

 

دلار با ۰.۱ درصد افزایش  در مقایسه به ین همراه شد در حالی که تحلیل گران معتقدند در مواقع بروز تنش‌های مالی و ژئوپولیتیکی قیمت ین ژاپن بیشترین رشد را به ثبت می رساند به این دلیل که ژاپن بزرگترین جمعیت سرمایه‌گذار را در دنیا داراست و در مواقع بحران سرمایه‌گذاران ژاپنی سرمایه خود را به کشور بازمی‌گردانند.

 

در بازار ارز جهانی، وون کره جنوبی با ۰.۴ درصد رشد در برابر دلار همراه شد و بخشی از افت ۰.۶ درصدی روز گذشته خود را جبران کرد.

 

در بازارهای آسیایی، شاخص آسیا پاسفیک ۰.۳۵ درصد افزایش یافت و شاخص کاسپی کره جنوبی ۰.۱ درصد و شاخص نیکی ژاپن ۰.۵۵ درصد افزایش را به ثبت رساندند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد