Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/JH8t57
1396/06/15 - 12:45 تاريخ انتشار: 3034 تعداد بازديد: 42708 كد خبر:
در تالار پتروشیمی رقم خورد؛
دادوستد ۳۲هزار تن مواد پلیمری
در گروه محصولات پلیمری، پلی پروپیلن های نساجی، پلی اتیلن سنگین اکستروژن، پلی استایرن معمولی و مقاوم، پلی اتیلن سبک فیلم ۰۰۷۵ و برخی از گریدهای پی وی سی و پلی اتیلن های ترفتالات بطری با رقابت از سوی کارگزاران خریداری شدند.


حجم معاملات محصولات پلیمری دیروز ۳۲ هزار و ۱۵۱ تن شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالای ایران، عرضه محصولات ۴۰ هزار و ۳۴۳ تن و تقاضای آن هم بالغ بر ۷۹ هزار و ۹۶۹ تن بود.

به این ترتیب در گروه محصولات پلیمری، پلی پروپیلن های نساجی، پلی اتیلن سنگین اکستروژن، پلی استایرن معمولی و مقاوم، پلی اتیلن سبک فیلم ۰۰۷۵ و برخی از گریدهای پی وی سی و پلی اتیلن های ترفتالات بطری با رقابت از سوی کارگزاران خریداری شدند.

در گروه پلی پروپیلن ها، پلی پروپیلن نساجی RG۱۱۰۲XL پتروشیمی رجال با ۲۱۰ تن عرضه ۲۷۰۹ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزارو ۹۰۱ تومان و نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۲۹۱ تومان رقم خورد. پلی پروپیلن نساجی ۱۱۰۲L این مجتمع هم با ۱۸۹ تن عرضه ۲۳۳۱ تن تقاضا داشت، معامله گران این کالا را با قیمت ۴ هزارو ۲۹۱ تومان خریداری کردند.

پلی اتیلن سنگین اکستروژن EX۳ پتروشیمی جم با ۲۰۲۴ تن عرضه ۳۹۱۶ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۴ هزار و ۲۷۳ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۵۲۴ تومان رقم خورد.

در گروه پلی استایرن ها، پلی استایرن معمولی ۱۵۴۰ پتروشیمی تبریز با ۹۰۰ تن عرضه ۱۳۷۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه آن ۵ هزار و ۱۹۸ تومان و تقاضای آن ۵ هزار و ۲۶۷ تومان بود.

در گروه بطری ها، پلی اتیلن ترفتالات بطری BG۸۲۱ پتروشیمی تندگویان با ۲۳۱۰ تن عرضه ۵۱۴۸ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزارو ۹۶۷ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۱۴۶ تومان رقم خورد.

پلی اتیلن ترفتالات بطری BG۷۸۱ این مجتمع هم با ۲۰۱۳ تن عرضه، ۴۲۹۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۷۸۰ تومان بود، خریداران این کالا را با میانگین نرخ ۳ هزار و ۹۳۵ تومان معامله کردند.

در گروه پی وی سی ها، پلی وینیل کلراید S۶۵پتروشیمی اروند با ۲۰۰ تن عرضه ۸۸۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزارو ۲۹۴ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزارو ۳۴۹ تومان رقم خورد.

در هیمن حال پلی وینیل کلراید E۶۸۳۴ پتروشیمی اروند، پلی استایرن انبساطی ۳۰۰ و پلی استایرن انبساطی ۴۰۰پتروشیمی تبریز و پلی اتیلن سبک فیلم ۲۴۲۰F۸ پتروشیمی کردستان وارد سیستم مچینگ شدند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد