Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/DvQUFe
1396/06/31 - 10:47 تاريخ انتشار: 2526 تعداد بازديد: 43095 كد خبر:
افت متغیرهای اساسی در بازار آمریکا
درحالی که نگرانی ها از افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا شدت یافته است قیمت طلا با روند نزولی همراه شد و اوراق قرضه کشورهای نوظهور نیز روند نزولی را از سر گرفت.

بازارهای آمریکا در آخرین روز کاری هفته با روند کاهشی نسبت به روز گذشته همراه شدند در حالی که قیمت دلار و اوراق قرضه این کشور با نوسان همراه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، در حالی که نگرانی ها از افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا شدت یافته است قیمت طلا با روند نزولی همراه شد و اوراق قرضه کشورهای نوظهور نیز روند نزولی را از سر گرفت.

بر اساس این گزارش، شاخص اس اند پی آمریکا برای  نخستین بار طی پنج روز گذشته با روند نزولی رو به رو شد در حالی که قیمت سهام شرکت های تکنولوژی مسبب اصلی این روند کاهشی بودند .

در بازارهای کالایی، قیمت فلزات و مس نیز با کاهش رو به رو شد. در حالی که بانک مرکزی ژاپن اصرار خود را بر ثبات برنامه سیاست پولی خود اعلام کرد.

این در حالی است که، خبر کاهش رتبه اعتباری چین توسط موسسه رتبه بندی اس اند پی، مقوله ای بود که در ساعات تعطیلی بازارهای آمریکا از انتشار جا ماند اما در نهایت، موجب افت قیمت کالاهای اساسی شد .

بر این اساس، در بازارهای جهانی شاخص اس اند پی با کاهش 0.3 درصدی همراه شد در حالی که شاخص داوجونز با افت 0.2 درصدی مواجه شد.

قیمت سهام اپل کاهش 1.7 درصدی را از آن خود کرد و به کمترین میزان نسبت به تاریخ اول آگوست معامله شد .

شاخص یورواستاکس نیز افزایش 0.2 درصدی داشت در حالی که فوتسی لندن 0.1  درصد منفی شد .

در ادامه، نیکی ژاپن و شاخص تاپیکس 0.3 درصد افت کردند، شاخص داکس آلمان و کک فرانسه نیز به ترتیب با رشد 0.2 درصدی و 0.4 درصدی معاملات را خاتمه دادند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد