Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/xPuDw1
1396/07/17 - 14:24 تاريخ انتشار: 2418 تعداد بازديد: 43616 كد خبر:
امروز با کشف قیمت «حآسا» رقم خورد؛
پنجمین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران
ماموریت اصلی «حآسا» فعالیت در حمل‌ونقل ریلی، بارگیری، تولید، خریدوفروش، نگه‌داری و تعمیرات واگن، تامین تجهیزات مورد نیاز راه‌آهن و صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز مرتبط با فعالیت شرکت است.

پنجمین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران با کشف قیمت 1200 ریالی هر سهم شرکت آسیا سیر ارس در بازار دوم رقم خورد. در این عرضه 126 هزار و 500 خریدار حضور داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، 10   درصد سهام شرکت آسیا سیر ارس که اواخر اردیبهشت‌ماه سال جاری در گروه حمل‌ونقل، انبارداری و ارتباطات با نماد «حآسا» در فهرست نرخ‌های بازار دوم فرابورس درج شده بود، روز دوشنبه 17 مهرماه عرضه اولیه شد.

بر این اساس،  تعداد 80 میلیون سهم از کل سهام شرکت آسیا سیر ارس که 800 میلیارد ریال سرمایه دارد، از سوی سهامدار عمده یعنی شرکت توکا ریل به روش ثبت سفارش عرضه ‌شد.

رنج قیمتی در ثبت سفارش از مبلغ یک هزار و 150 تا یک هزار و 200 ریال تعیین شده و تعداد سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی نیز حداکثر 850 سهم در نظر گرفته شده  بود.

گفتنی است: ماموریت اصلی «حآسا» فعالیت در حمل‌ونقل ریلی، بارگیری، تولید، خریدوفروش، نگه‌داری و تعمیرات واگن، تامین تجهیزات مورد نیاز راه‌آهن و صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز مرتبط با فعالیت شرکت است.

پیش از این در بیست‌ونهمین نشست از سلسله نشست‌های خبری «یک دیدار، یک عرضه» که توسط فرابورس به منظور معرفی شرکت آسیا سیر ارس برگزار شد،  مدیرعامل این شرکت اعلام کرد: حآسا در بین 28 شرکت حمل‌ونقل باری در کشور، رتبه چهارم را به لحاظ میزان حق دسترسی که به راه‌آهن پرداخت می‌کند، داراست.

آسیا سیر ارس همچنین با در اختیار داشتن 8.5 درصد از سهم بازار حمل‌ونقل ریلی کل کشور، سالانه نزدیک به 3 میلیون تن مواد و محصولات اولیه و محصولات را جابه‌جا می‌کند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد