Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/myD2u2
1396/07/18 - 13:21 تاريخ انتشار: 853 تعداد بازديد: 43656 كد خبر:
درج نماد شرکت سرمایه گذاری شفا دارو در سامانه پس از معاملات
شرکت شفا دارو دومین هلدینگ بزرگ دارویی کشور بشمار می آید که شرکت های زیر مجموعه این هلدینگ در تولید، واردات و توزیع انواع و اقسام دارو در کشور فعالیت دارند. داروسازی های جابر ابن حیان ، لسوه و کیمیا دارو شرکت های بورسی تحت مدیریت این هلدینگ می باشد. گفتنی است که 600 قلم داروی مهم و استراتژیک و 80 در صد دارو های تزریقی توسط شرکت های زیر مجموعه شفا دارو تولید می شوند.

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج نماد شرکت سرمایه گذاری شفا دارو در سامانه پس از معاملات خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، به نقل از  روابط عمومی سمات، شرکت شفا دارو دومین هلدینگ بزرگ دارویی کشور بشمار می آید که شرکت های زیر مجموعه این هلدینگ در تولید، واردات و توزیع انواع و اقسام دارو در کشور فعالیت دارند. داروسازی های جابر ابن حیان ، لسوه و کیمیا دارو شرکت های بورسی تحت مدیریت این هلدینگ می باشد. گفتنی است که 600 قلم داروی مهم و استراتژیک و 80 در صد دارو های تزریقی توسط شرکت های زیر مجموعه شفا دارو تولید می شوند.

براساس این گزارش، این شرکت سود سال 95 خود را با سود یک درصدی 527 ریال اعلام کرده است. این شرکت به عنوان پانصد و شانزدهمین شرکت پذیرفته شده در بورس در بخش ساخت مواد شیمیایی و محصولات شیمیایی در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار درج شده است.

 در همین رابطه، شرکت سپرده گذاری مرکزی شرکت سرمایه گذاری شفا دارو را با نماد "شفا "در سامانه پس از معاملات درج کرد تا شرایط برای عرضه اولیه این شرکت فراهم شود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد