Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/VT9guk
1396/07/19 - 13:10 تاريخ انتشار: 2295 تعداد بازديد: 43714 كد خبر:
علی بابا بزرگترین سایت تجارت الکترونیک دنیا نامیده شد
شرکت علی بابا با افزایش قیمت سهام توانست سهام آمازون را پشت سر بگذارد و رتبه برترین سایت تجارت الکترونیک در دنیا را به یدک بکشد.

شرکت علی بابا پس از پست سر گذاشتن آمازون، به عنوان بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک در دنیا شناخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، سهام شرکت علی بابا پس از گذشت 831  روز معاملاتی توانست به رتبه برترین شرکت تجارت الکترویکی در دنیا معرفی شود در حالی که با توانست به راحتی سایت آمازون را پشت سر بگذارد.

پس از این که عملکرد سه ماهه دوم آمازون منتشر شد و پیش بینی های این شرکت محقق نشد، قیمت سهام آمازون در آخرین ساعات معاملاتی با روند منفی رو به رو شد.

در این بین، قیمت سهام شرکت علی بابا با رشد 109 درصدی در سال جاری همراه بوده و توانست پس از عرضه اولیه در سال 2014 میلادی در حدود 9 ماه روند صعودی را بدون وقفه طی کند.

این در حالی است که، قیمت سهام علی بابا با رشد 0.5 درصدی در آخرین ساعات معاملاتی همراه شد و قیمت سهام آماوزن آخرین ساعات کاری را با افت 0.3 درصدی همراه کرد.

بر این اساس، شرکت آمازون چندی است در جنوب آسیا در سنگاپور دفتر جدیدی تأسیس کرده است . اما به نظر می رسد این استراتژی برای ورود به سنگاپور برای شرکت ثمربخش نبوده است

از آن جا که مردم سنگاپور به خرید و قدم زدن در فروشگاه های بزرگ علاقه بسیاری دارند. حضور آمازون نه تنها تأثیری در روند مالی این شرکت نداشت بلکه در اقتصاد سنگاپور نیز اثرگذار نبود.

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد