Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/QQjwoY
1396/07/22 - 13:12 تاريخ انتشار: 1138 تعداد بازديد: 43783 كد خبر:
جلسه آتی حزب کمونیست، بازار چین را افزایشی کرد
شاخص ها در بازار چین در معاملات صبحگاهی روز جمعه با افزایش همراه شدند در حالی که امیدواری سرمایه گذاران نسبت به روند ثابت قیمت سهام شرکت ها در هفته آینده افزایش یافته است.

شاخص ها در بازار چین به دلیلی نزدیکی به جلسه کنگره حزب کمونیست، با روند افزایشی همراه شدند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، شاخص ها در بازار چین در معاملات صبحگاهی روز جمعه با افزایش همراه شدند در حالی که امیدواری سرمایه گذاران نسبت به روند ثابت قیمت سهام شرکت ها در هفته آینده افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، جلسه حزب کمونیست که تا هفته آینده در چین برگزار می شود امیدواری نسبت به ثبات قیمت ها در چین را بیشتر کرده است.

این در حالی است که، حجم معاملات با کاهش همراه شده است که عمده دلیل آن، عکس العمل سرمایه گذاران نسبت به آمار و داده های اقتصادی در چین بوده است.

در این بین، بانک مرکزی چین نیز 500 میلیارد یوآن به سیستم مالی این کشور به صورت وام یک ساله تزریق کرد تا بتواند مانعی برای حرکت های نزولی در بازار باشد.

بر این اساس شاخص CSI با رشد 0.3 درصدی رو به رو شد در حالی که شاخص شانگهای 0.2 درصد مثبت شد . در حالی که بیشتر تحلیل گران معتقدند روند حرکتی شاخص ها در پی نشست حزبی چین در هفته آینده بسیار آرام خواهد بود. به نظر می رسد هدف عمده این حزب ثابت نگه داشتن روند اقتصادی در چین است.

در دیگر بازارهای آسیایی، شاخص نیکی ژاپن با رشد 0.9 درصدی همراه شد در حالی که شاخص تاپیکس در این کشور رشد 0.5 درصدی را به ثبت رساند.

در بورس هنگ کنگ شاخص اصلی این کشور 0.06 درصد مثبت شد در حالی که شاخص اس اند پی در استرالیا با رشد 0.3 درصدی معاملات را خاتمه داد .

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد