Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/1n87fx
1396/08/02 - 12:15 تاريخ انتشار: 1063 تعداد بازديد: 44186 كد خبر:
رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی:
علت ابطال معاملات دیروز سهام ۳ شرکت اعلام شد
صابر جعفروند آذر در مورد علت ابطال معاملات دیروز سهام سه شرکت فرابورسی تولید برق عسلویه مپنا، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی و دارویی البرز بالک اظهار داشت: طبق دستورالعمل های موجود ، ناشران ملزم به انتشار گزارش عملکرد میان دوره ایی بوده و باید موارد با اهمیت را رسما" اعلام کنند تا طبق مقررات رفتار شود.


رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی علت ابطال معاملات دیروز سهام سه شرکت را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس پرس، صابر جعفروند آذر در مورد علت ابطال معاملات دیروز سهام سه شرکت فرابورسی تولید برق عسلویه مپنا، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی و دارویی البرز بالک اظهار داشت: طبق دستورالعمل های موجود، ناشران ملزم به انتشار گزارش عملکرد میان دوره ای بوده و باید موارد با اهمیت را "رسما" اعلام کنند تا طبق مقررات رفتار شود.

وی ادامه داد: در جریان انتشار گزارش های عملکرد 3 ماهه، "معمولا" تفاوت معناداری در بودجه و واقعیت های ناشران به دلیل دوره کوتاه 3 ماهه رخ نمی دهد اما در عملکرد 6 ماهه، برخی شرکت ها با پوشش بسیار متفاوتی از بودجه روبرو می شوند که باید اعلام کنند تا سهامداران و نهاد ناظر در جریان بوده و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

این مقام مسئول ادامه داد: در این میان سه شرکت تولید برق عسلویه مپنا، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی و دارویی البرز بالک در عملکرد 6 ماهه با رویدادی با اهمیت ناشی از تعدیل درآمد روبرو شده بودند و نماد این شرکت ها باید متوقف می شد، اما این موضوع را با تاخیر اعلام کردند.

جعفروند آذر افزود: بنابراین بعد از اطلاع، دستور توقف نماد این شرکت ها داده شد و نسبت به ابطال معاملات سهام دیروز اقدام شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد