Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/k1WyAX
1396/08/02 - 16:05 تاريخ انتشار: 1186 تعداد بازديد: 44195 كد خبر:
در آیفکس:
بیش از هزار میلیارد ریال در بازارهای فرابورس ایران داد و ستد شد
امروز سه‌شنبه در مجموع بازارهای اول و دوم نیز شاهد جابه جایی 73 میلیون و 850 هزار سهم به ارزش 256 میلیارد ریال بودیم که به ترتیب نمادهای «ذوب» و «گکوثر» بیشترین حجم و ارزش معاملات را در اختیار گرفتند.


فرابورس ایران دومین روز از آبان ماه 96 را با دادوستد 149 میلیون ورقه به ارزش یک‌هزار و 2 میلیارد ریال پشت سر گذاشت که این میزان مبادله در 45 هزار دفعه صورت گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از فرابورس ایران، امروز سه‌شنبه در مجموع بازارهای اول و دوم نیز شاهد جابه جایی 73 میلیون و 850 هزار سهم به ارزش 256 میلیارد ریال بودیم که به ترتیب نمادهای «ذوب» و «گکوثر» بیشترین حجم و ارزش معاملات را در اختیار گرفتند.

توقف نمادهای معاملاتی مربوط به شرکت‌های نورد و لوله اهواز، معدنی کیمیای زنجان گستران و زرین معدن آسیا نیز از دیگر رخدادهایی است که در جریان مبادلات امروز بازار سهام رخ داد.

سهامداران همچنین اقدام به مبادله حدود 67 میلیون سهم به ارزش 124 میلیارد ریال در مجموع تابلوهای معاملاتی بازار پایه کردند.

امروز در جریان معاملات، نمادهای «غپآذر»، «حآسا» و «ذوب» در صدر نمادهای پربازدید فرابورسی قرار گرفتند که البته هر سه این نماد افت قیمتی را در پایان بازار متحمل شدند.

در همین حال دو نماد «افرا» و «وسبحان» در حالی بیشترین رشد قیمتی را تا سطح حداکثر 4.8 تجربه کردند که در سمت مقابل قیمت سهام دو نماد «کاسپین» و «بالاس» تا سطح 4.7 واحد افت کرد.

به موازات دادادوستدهای انجام شده در بازارهای فرابورس، شاخص کل نیز در ابتدای بازار با تحمل افت 2 واحدی سپس رو به صعود گذاشت تا در نهایت 0.2 واحد منفی شود.

بدین ترتیب آیفکس در ارتفاع 945 واحدی ایستاد. در حالی که نمادهای «زاگرس»، «سرچشمه»، «خراسان» و «مارون» تا نزدیکی یک واحد تاثیر مثبت بر آیفکس داشتند اما نمادهای «میدکو»، «دماوند» و «ذوب» کمتر از نیم واحد تاثیر منفی بر این نماگر بازار به جا گذاشتند.

از سوی دیگر معاملات تابلو اوراق تسهیلات مسکن که امروز در اغلب نمادها با افت قیمتی همراه بود به دادوستد بیش از 96 هزار ورقه تسه به ارزش بالغ بر 72 میلیارد ریال منتهی شد. بازه قیمتی این اوراق نیز از 740 هزار تا 791 هزار ریال در نوسان بود.

در نهایت در بازار اوراق با درآمد ثابت نیز مبادلات امروز به دادوستد 492 هزار ورقه به ارزش حدود 49 میلیارد ریال منتهی شد. اسناد خزانه اسلامی در نماد «سخاب4» در صدر این بازار ایستاد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد