Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/YV37Gp
1396/08/09 - 13:01 تاريخ انتشار: 744 تعداد بازديد: 44338 كد خبر:
افت قیمت زرد زیبنده در بازارهای جهانی
قیمت هر اونس طلا دیروز با 0.1 درصد کاهش به 1271 دلار و 70 سنت رسید. قیمت طلای آمریکا برای تحویل در ماه دسامبر هم با 0.1 درصد رشد به 1273 دلار رسید.

قیمت هر اونس طلا دیروز با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۲۷۱ دلار و ۷۰ سنت رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، و به نقل از رویترز، در حالی که در آستانه اعلام رئیس جدید فدرال رزرو آمریکا و همچنین نشست دو روزه کمیته بازار آزاد فدرال رزرو در هفته جاری سرمایه گذاران همچنان به شکلی محتاطانه در بازار فعالیت می کنند، قیمت طلا دیروز با کاهش همراه بود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا دیروز با 0.1 درصد کاهش به 1271 دلار و 70 سنت رسید. قیمت طلای آمریکا برای تحویل در ماه دسامبر هم با 0.1 درصد رشد به 1273 دلار رسید.

به گفته دو منبع آگاه، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا تمایل بیشتری به انتخاب جرومی پاول به عنوان رئیس آینده فدرال رزرو آمریکا دارد. ترامپ تصمیم خود در این باره را این هفته اعلام خواهد کرد.

در حالی که جمهوری خواهان خود را برای رونمایی از مصوبه جامعی آماده می کنند که به منظور کمک به کاهش کلی مالیات ها منجر به لغو برخی از محبوبترین معافیت های مالیاتی خواهد شد، گروه های ذی نفوذ روز یکشنبه از طرح ترامپ برای اصلاح ساختار مالیاتی آمریکا انتقاد کردند.

همچنین از امروز تحقیقات در مورد دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا وارد مرحله جدیدی می شود. احتمالا به صورت رسمی اتهاماتی علیه برخی افراد مطرح خواهد شد و بازداشت هایی در مورد این پرونده صورت خواهد گرفت.

به دنبال انتشار آمارهایی از رشد غیرمنتظره اقتصاد آمریکا در سه ماهه سوم امسال ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی، دیروز در نزدیکی بالاترین رقم های 3 ماه اخیر در نوسان بود.

در همین حال، صدها هزارتن از طرفداران اتحاد اسپانیا روز یکشنبه در خیابان های بارسلونا تظاهرات کردند که یک نمایش قدرت قابل توجه از سوی آنچه اکثریت خاموش طرفدار اتحاد خوانده می شود به شمار می رود.

با توجه به اینکه رشد اقتصادی حوزه یورو در حال سرعت گرفتن است، بانک مرکزی اروپا احتمالا تاکید خود بر سیاست های حمایتی را کاهش خواهد داد.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد