Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/ULzAc4
1396/08/20 - 11:55 تاريخ انتشار: 603 تعداد بازديد: 44657 كد خبر:
طی سومین هفته آبان ماه در بورس کالای ایران رقم خورد؛
ثبت معاملات بیش از ۹ هزار و ۱۱۳ میلیارد ریال انواع محصول
طی هفته اخیر، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۰۶ هزار و ۱۷۵ تن انواع کالا به ارزش ۳ هزار و ۴۰۵ میلیارد ریال معامله شد.


طی هفته منتهی به ۱۸ آبان، حدود ۴۴۱ هزار و ۴۰۱ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۹ هزار و ۱۱۳ میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالای ایران، طی هفته اخیر، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۰۶ هزار و ۱۷۵ تن انواع کالا به ارزش ۳ هزار و ۴۰۵ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار، ۱۰۱ هزار و ۸۴۶ تن فولاد، ۹ تن کنسانتره فلزات گرانبها، ۴ هزار و ۲۴۰ تن مس، ۸۰ تن کنسانتره مولیبدن و ۱۵ کیلوگرم شمش طلا از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۳۰۱ هزار و ۹۹۷ تن انواع کالا به ارزش ۵ هزار و ۴۰۳ میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار، ۱۰۸ هزار و ۱۴۶ تن قیر، ۵۹ هزار و ۳۶۸ تن مواد پلیمری، ۷۳ هزار تن وکیوم باتوم، ۲۶ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، ۲۴ هزار و ۵۰۳ تن مواد شیمیایی، ۸ هزار و ۵۸۰ تن گوگرد، یک هزار و ۲۶۵ تن روغن پایه و اسلاک واکس و همچنین ۶۳۵ تن عایق رطوبتی خریداری شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران طی هفته مذکور، شاهد معامله ۳۳ هزار و ۳۴ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال بود؛ در این تالار داد و ستد ۳۲ هزار و ۷۵۰ تن گندم، ۲۰۹ هزار قطعه جوجه یک روزه، ۲۵ تن برنج و ۵۰ تن شکر سفید مشاهده شد.

لازم به ذکر است در هفته ای که گذشت و در بازار فرعی بورس کالای ایران هم ۱۴۸ تن ضایعات فلزی، ۲۵ تن روغن کارکرده لوکوموتیو، ۲۰ تن متیلن دی فنیل دی ایزوسیانات پلیمریک و همچنین هزار و ۶۰۰ کیلوگرم بشکه خالی داد و ستد شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد