Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/YP83Uf
1396/08/20 - 14:49 تاريخ انتشار: 1009 تعداد بازديد: 44663 كد خبر:
مدیرعامل بیمه پارسیان مطرح کرد:
معرفی طرح اعطای سهام پارسیان
شرکت بیمه پارسیان ضمن سهیم کردن بیمه گذاران در سود سرمایه حاصل از سهام اهدا شده (از جمله سود نقدی سالیانه آن و استفاده از حق تقدم خرید سهام)، مجموعه متنوعی از سبد مالی و بیمه ای با خدمات ویژه را به ایشان ارائه می کند.
 

طرح اعطای سهام شرکت بیمه پارسیان به دارندگان بیمه های عمر و سرمایه گذاری، با هدف ایجاد ارزش پایدار برای بیمه گذاران و وفاداری هر چه بیشتر آنان ارائه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، و به نقل از شرکت بورس تهران، هادی اویارحسین مدیر عامل بیمه پارسیان با بیان مطلب فوق به اهداف طرح اعطای سهام شرکت بیمه پارسیان اشاره کرد و گفت: طرح اعطای سهام شرکت بیمه پارسیان به دارندگان بیمه های عمر و سرمایه گذاری، با هدف ایجاد ارزش پایدار برای بیمه گذاران وفادار ارائه شده است و با عنایت به ماهیت بلند مدت این بیمه نامه، اهدای سهام شرکت بیمه پارسیان نسبت به ترغیب مشتریان در ایجاد تعلق خاطر و حفظ تعهد موثر خواهد بود.

وی به ارایه خدمات ویژه این طرح به بیمه گذاران اشاره کرد و افزود: شرکت بیمه پارسیان ضمن سهیم کردن بیمه گذاران در سود سرمایه حاصل از سهام اهدا شده (از جمله سود نقدی سالیانه آن و استفاده از حق تقدم خرید سهام)، مجموعه متنوعی از سبد مالی و بیمه ای با خدمات ویژه را به ایشان ارائه می کند.

مدیر عامل بیمه پارسیان تصریح کرد: در این طرح، بیمه گذاران می توانند با خرید بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری ضمن تامین آرامش و آسایش خاطر ناشی از مزایای پوشش های متنوع بیمه‌ای، اندوخته مطمئن و مناسبی را نیز در پایان مدت بیمه نامه دریافت کنند و از این اندوخته به عنوان سرمایه‌ای برای دوران بازنشستگی (بصورت یکجا یا در قالب مستمری) استفاده کنند. علاوه بر این، با مشارکت در بازارهای سرمایه در سود سهام شرکت بیمه پارسیان سهیم هستند. در نتیجه، به دلیل ترکیب دارایی ها در این طرح، علاوه بر به حداقل رساندن میزان ریسک متعلقه، ارزش سرمایه گذاری بیمه گذاران روندی رو به رشد خواهد یافت.

اویار حسین شرایط اهدای سهام شرکت بیمه پارسیان به خریداران بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری در این طرح و بازه زمانی اجرا آن را تشریح کرد و گفت: به مشتریانی که اقدام به خرید بیمه نامه عمرو سرمایه گذاری کنند، و مجموع حق بیمه پرداختی آنان در طی مدت طرح به حد نصاب تعیین شده (مطابق جدول پیوست) برسد، حداکثر 1000 سهم از سهام شرکت بیمه پارسیان اهدا می کند. زمان اجـــرای آن از 22 مهر1396 لغایت 21 اسفند1396 هستند و جامعه هدف ما خریداران بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری در طی مدت طرح هستند.

در خصوص جزییات نیز به شرح جدول زیر در زمینه پرداخت حق بیمه تا سقف مقرر متناسب با شرایط جدول اقدام خواهدشد: 

ردیف

عناوین

1.                    

تخصیص 500 سهـم با مجموع حق­بیمه پرداختی پنج میلیون ریال برای هر بیمه ­گذار

2.                    

تخصیص حداکثر 1000  سهم با مجموع حق بیمه پرداختی ده میلیون ریال و بیشتر برای هر بیمه­ گذار

3.                    

پرداخت حق ­بیمه تا آخرین سررسید بیمه ­نامه در طی مدت طرح  

4.                    

عدم ابطال و بازخرید بیمه­ نامه در سال اول بیمه ­ای

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد