Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/QUqebK
1396/08/21 - 14:22 تاريخ انتشار: 875 تعداد بازديد: 44731 كد خبر:
افزایش فروش علی بابا در روز مجردها
هلدینگ علی بابا، با اعمال حراج های بزرگ در روز مجرد، توانست گردش مالی بالایی را برای خود به ثبت برساند و فروش روزانه خود را به 25.3 میلیارد دلار رساند.

هلدینگ علی بابا، بابت حراج روز مجرد، فروش 25.3 میلیارد دلاری خود را به ثبت رساند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، هلدینگ علی بابا، با اعمال حراج های بزرگ در روز مجرد، توانست گردش مالی بالایی را برای خود به ثبت برساند و فروش روزانه خود را به 25.3 میلیارد دلار رساند.

بر اساس این گزارش، یازدهمین روز از یازدهمین ماه سال مصادف با روز مجرد در سرزمین چین است . این روز در واقع فستیوال خریدهای حضوری و آنلاین در سراسر سرزمین چین است.

رشد 39 درصدی میزان فروش این شرکت، نگرانی ها از رشد آهسته اقتصادی در چین را کمی برطرف کرده است.

بر این اساس، این فستیوال به برندهای مختلفی کمک کرد تا میزان فروش خود را افزایش دهند. برندهای نایکی، ژیاومی، یونیکلو از برندهای پرطرفدار در این فستیوال خرید بودند .

شرکت های چینی برای جذب مشتری های بیشتر از ستارگان هالیوودی نیز در این میان بهره جست و با دعوت از این ستاره ها توانستند جوانان بیشتری را به سوی خرید جذب کنند.

نیکول کیدمن ستاره هالیوودی و فارل ویلیام موزیسین آمریکایی از جمله هنرمندانی بودند که در این فسیتوال در چین حضور پیدا کردند .

مدیر اجرایی این فستیوال در این خصوص اظهار داشت: چین در تلاش است که این فستیوال را جهانی کند . در سال جاری مشتریان از 225 کشور مختلف برای استفاده از حراج شرکت ها و برندهای چینی به این کشور سفر کردند .

سیتی گروپ طی آخرین پیش بینی خود اعلام داشت که به نظر می رسد تراکنش های مالی در این محدوده زمانی در چین با رشد 30 درصدی همراه باشد .

این روند موجب رشد بی نظیر سهام علی بابا در معاملات آنلاین شد درحالی که فردا با شروع معاملات در نخستین روز معاملاتی هفته، حرکت صعودی این سهم به ثبت خواهد رسید.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد