Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/ZyVmqn
1396/08/22 - 15:13 تاريخ انتشار: 1095 تعداد بازديد: 44797 كد خبر:
مدیرعامل هلدینگ تاپیکو عنوان کرد:
تلاش مدیران هلدینگ تاپیکو برای افزایش شفافیت
محمدحسن پیوندی مدیرعامل هلدینگ تاپیکو در راستای دستورات 9 گانه وزیر به هلدینگ های شستا در جمع مدیران ارشد پتروشیمی فن آوران نسبت به ارائه شفافیت اطلاعاتی گفت: مدیران پتروشیمی بدون هماهنگی های قبلی با مدیرعامل تاپیکو، حق حضور در مجلس، سازمان تامین اجتماعی و دیگر دفاتر مدیران شستا ندارند.


محمد حسن پیوندی در نشستی بین مدیران ارشد پتروشیمی فن آوران به اجرای دستورات 9 گانه ربیعی وزیر کار و تعاون تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از روابط عمومی هلدینگ تاپیکو، پیوندی در ادامه تاکید کرد: هر گونه رفت و آمد مدیران تابعه هلدینگ تاپیکو باید به صورت رسمی و با دعوت نامه و با هماهنگی مدیرعامل تاپیکو از قبل صورت گرفته باشد، این رفت و آمدها برای وزارت کار و تعاون، سازمان تامین اجتماعی و شستا هزینه دارد و بدون مجوز پارلمانی وزات کار و تعاون به شدت برخورد می شود.

پیوندی در این نشست که در سالن اجتماعات هلدینگ تاپیکو برگزار شد نسبت به تشریح بند به بند دستوات 9 گانه وزیر کار و تعاون برآمد و در ادامه گفت : در راستای بند 2 دستور وزیر نسبت به ارتقای بهره وری پتروشیمی فن آوران، مکلف است پروژه پتروالفین این مجموعه  به زودی اجرا شود.

وی در ادامه گفت : این پروژه نباید بخاطر مسائل حل نشدنی با NPC معطل بماند. این پروژه در منطقه جغرافیایی بسیار عالی قرار داد و با توجه به تامین خوراک نباید بر سر واگذاری زمین معلق بماند و باید هر چه زودتر تولید متانول به پروپیلن اجرایی شود و کمبود کشور برطرف گردد.

پیوندی با اشاره به زنجیره ارزش افزوده در گروه شستا و افزایش بازدهی در راستای هم افزایی درون گروهی گفت، از امکانات شرکت پتروشیمی فارابی مبنی بر تعریف پروژه VAM جهت نجات این شرکت استفاده کنید.

مدیرعامل تاپیکو با توجه به بند 3 دستورات وزیر مبنی بر تقویت انضباط مالی به شرکتهای تابعه تکلیف کرد، هر چه سریعتر نسبت به ارائه گزارش حسابهای دریافتنی به هر شکلی، اعتباری یا نقدی برآمده  و در ادامه تاکید کرد، این پاسخگویی به صورت کامل جهت اطلاع رسانی به وزارت کار و تعاون الزامی است.

پیوندی با اشاره به بند 6 دستور وزیر و تاکید ریاست هیات مدیره شستا دکتر ترکان و همچنین مدیرعامل شستا مهندس لطفی نسبت به ایجاد جذب سرمایه گذاری خارجی اظهار داشت، آنچه که هلدینگ تاپیکو را از سایر هلدینگ های دیگر متمایز می کند بحث جذب سرمایه گذار خارجی است، هلدینگ تاپیکو در بیشتر پروژه های خود نسبت به تامین خوراک اولیه خودکفاست و این مورد برای سرمایه گذار خارجی جذابیت دارد.

در ادامه مدیرعامل تاپیکو با اشاره به آماده سازی ساختمان جدید هلدینگ تاپیکو در راستای بکارگیری نیروهای فعال، نخبه و شایسته در مجموعه به مدیران تاکید کرد، با توجه به دستور وزیر در بند 7 در سطوح مدیریتی مجموعه ها از نیروهایی که در حاشیه هستند و افرادی سالم  و بدون حاشیه نیز می باشند؛ و شایستگی ارتقا را دارند به سیستم معرفی کنند و در جهت پرورش مدیران آینده کشور تلاش نمایند. همچنین در ادامه نسبت به دستور وزیر در بند 8 هر گونه بهره برداری از رانت اطلاعاتی و سیاسی و سفارش شده توسط مدیران و همچنین بکارگیری از اقوام و نزدیکان و خویشان به طور اکید خودداری کند.

در پایان پیوندی نسبت به ابلاغ این موارد در قالب بخشنامه ای، نسبت به تلاش مدیران هلدینگ تاپیکو در راستای شفایت با توجه به شرایط حساس کشور جهت کاهش تنش های موجود تاکید کرد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد