Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/7doMzy
1396/09/11 - 17:10 تاريخ انتشار: 461 تعداد بازديد: 45311 كد خبر:
در بورس تهران برگزار شد؛
اولین دوره از کارگاه های باز آموزی ضوابط اجرای اعطا و لغو مجوزهای دفاتر کارگزاری
دوره آموزش بازآموزی ضوابط اجرای اعطا و لغو مجوزهای دفاتر کارگزاری با همکاری مدیریت توسعه فرهنگ سرمایه گذاری بورس اوراق بهادار و با هدف کمک به تسریع در اعطای مجوزها برگزاری می شود.

اولین دوره  از کارگاه های باز آموزی ضوابط اجرای اعطا و لغو مجوزهای دفاتر کارگزاری (اتاق معاملات، تالار اختصاصی، شعبه و...) سال 1396، روز چهارشنبه 8 آذرماه در محل بورس تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) به نقل از  مدیریت امور اعضای بورس تهران، اولین دوره از کارگاه های بازآموزی ضوابط اجرای اعطا و لغو مجوزهای دفاتر کارگزاری (اتاق معاملات، تالار اختصاصی، شعبه و...) سال 1396، روز چهارشنبه 8 آذرماه در محل بورس اوراق بهادار تهران برگزار شد.

دوره آموزش بازآموزی ضوابط اجرای اعطا و لغو مجوزهای دفاتر کارگزاری با همکاری مدیریت توسعه فرهنگ سرمایه گذاری بورس اوراق بهادار و با هدف کمک به تسریع در اعطای مجوزها برگزاری می شود.

شایان ذکر است در این دوره آموزشی که جمعی از مدیران عامل، معاونین و پرسنل شرکت های کارگزاری حضور داشتند، فرآیند، چالش ها و راهکارهای اخذ مجوز انواع دفاتر کارگزاری بررسی شد. همچنین در پایان این دوره، نشست هم اندیشی با حضور جناب آقای دانشور مدیریت امور اعضا برگزار شد و مدیران کارگزاری ها پرسش ها، موانع و نقطه نظرات خود را با مدیر امور اعضا در میان گذاشتند.

یادآوری می شود دوره دوم این کارگاه آموزشی در هفته جاری برگزاری خواهد شد. کارگزارانی که تمایل به حضور در دوره سوم این کارگاه را دارند می توانند با کارشناس مدیریت توسعه فرهنگ سرمایه­گذاری (آقای یگانه) با شماره تلفن 64086280 تماس و هماهنگی لازم را به عمل آورند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد