Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/F8Eo4y
1396/09/21 - 11:41 تاريخ انتشار: 1613 تعداد بازديد: 45566 كد خبر:
رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی اعلام کرد:
توضیح درباره توقف نماد دو پالایشگاه / خروج "شپنا" بعداز تعدیل ۴۹ درصدی
رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی گفت سازمان بورس تلاش می کند تا در اولین فرصت ، توضیحات مدیران دو پالایشگاه فوق را دریافت و با توجه به درصد تعدیل و درجه با اهمیت بودن اطلاعات، نسبت به بازگشایی با دامنه نوسان یا بدون دامنه نوسان اقدام کند.


رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی درباره توقف دیروز نماد دو پالایشگاه شیراز و لاوان توضیح داد. همچنین پالایشگاه اصفهان نیز بعد از تعدیل ۴۹ درصدی سود با توقف نماد روبرو شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس پرس، صابر جعفروند آذر، در مورد علت توقف دیروز نماد دو پالایشگاه شیراز و لاوان اظهار داشت: این دو شرکت دیروز به طور شفاهی از تعدیل با اهمیت سود هر سهم سال مالی جاری خبر دادند. به همین دلیل نماد "شراز و شاوان" بسته شد تا اطلاعات بیشتری دریافت شود.

وی ادامه داد: اگر اطلاعات با اهمیت و تعدیل سود این دو شرکت بیش از 20 درصد باشد، بعد از بررسی و همراه با اطلاعات جدید و توضیحات اعلامی ، مورد بازگشایی قرار می گیرند اما اگر تعدیل کمتر از 20 درصد باشد، با دریافت نامه ، نماد باز می شود.

به گفته وی سازمان بورس تلاش می کند تا در اولین فرصت ، توضیحات مدیران دو پالایشگاه فوق را دریافت و با توجه به درصد تعدیل و درجه با اهمیت بودن اطلاعات، نسبت به بازگشایی با دامنه نوسان یا بدون دامنه نوسان اقدام کند.

.
 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد