Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/j2kJ5z
1396/09/27 - 15:39 تاريخ انتشار: 1046 تعداد بازديد: 45733 كد خبر:
گزارش روز؛
تاثیر مثبت پررنگ شدن خبر معافیت مالیاتی شرکت ها
گروه آی تی و انفورماتیک در ادامه غیبت نماد "های وب"، اکثرا شروعی متعادل و مثبت را تجربه کردند که در این میان نمادهای اوان، اپرداز و پرداخت از اقبال بیشتر و نمادهای مرقام و مداران از فشار فروش بیشتری نسبت به سایر هم گروهی ها برخوردار بودند.
 

گروه خودرویی شروعی متعادل و مثبت داشت تا جایی که نماد خاهن صف خرید و نمادهای ورنا و خموتور تا آستانه صف خرید شدن پیش رفتند اما درپی پررنگ شدن خبر معافیت مالیاتی شرکت ها در فرایند افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها، شاهد تشکیل صف خرید نماد خودرو و درپی آن سایر نمادهای گروه خودرویی شدیم و به نوعی طی دادوستدهای امروز با استارت مجدد گروه خودرویی مواجه شدیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، طی بازار امروز نمادهای وبملت و وخاور صف خرید را تجربه کردند در آنسو و به جز نمادهای ما، ودی و بساما که منفی بودند، سایر نمادهای گروه بیمه ای اکثرا متعادل و مثبت دنبال شدند که در این بین نمادهای آسیا، البرز و میهن از اقبال بیشتر و معاملاتی مثبت تر از هم گروهی ها برخوردار بودند.

بر اساس آمار گزیده آمارهای اقتصادی، نقدینگی در پایان مهر ماه سال جاری با رشد 11.9 درصدی در 7 ماهه امسال و رشد 23.3 درصدی در یک سال منتهی به مهر ماه 96 به 1403 هزار و 50 میلیارد تومان (هزار تریلیون و 403 هزار میلیارد تومان) بالغ شده است.

در گروه شیمیایی که اکثرا معاملاتی متعادل و منفی و در گروه پالایشگاهی و روانکارها که اکثرا معاملاتی متعادل در جریان بود، نمادهای شبهرن، فارس، شراز، شلرد، شپنا، مارون و شکلر (صف خرید) از اقبال بیشتر و نمادهای ونفت، شدوص، شپارس، شیراز، شیران، وپترو، پارسان، پترول، شکربن، شلعاب و شیراز از فشار فروش بیشتر و در نتیجه معاملاتی منفی تر از هم گروهی ها داشتند، در پایان معاملات نیز نماد شلرد جهت برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام متوقف شد.

در گروه های فلزی و معدنی نیز معاملاتی اکثرا منفی در جریان بود تا جایی که نمادهای ومعادن، فلوله، فجر و کمنگنز صف فروش را تجربه کردند، در این بین تشکیل صف خرید نمادهای میدکو، ذوب، فپنتا و فنوال چشم نوازی می کرد.  در پایان معاملات نیز نماد کشرق جهت برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام متوقف شد.

گروه آی تی و انفورماتیک در ادامه غیبت نماد "های وب"، اکثرا شروعی  متعادل و مثبت را تجربه کردند که در این میان نمادهای اوان، اپرداز و پرداخت از اقبال بیشتر و نمادهای مرقام و مداران از فشار فروش بیشتری نسبت به سایر هم گروهی ها برخوردار بودند تا جایی که با صف فروش به کار خود پایان داد.

در پایان معاملات شاخص کل متاثر از معاملات منفی نمادهای کچاد، ومعادن و پارسان با افت حدود 123 واحدی به 95,477 واحد رسید که در این بین نمادهای وبملت، خودرو، فولاد و فارس بیشترین تاثیر مثبت را ایجاد کردند.

پ.ن: این گزارش حاوی اطلاعات بازار سرمایه، اخبار و نظرات کارشناسان شرکت کارگزاری آبان است. تاکید می شود این کارگزاری و همچنین پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، هیچگونه مسولیتی در قبال انجام هرگونه معاملات با اتکا بر این گزارش بر عهده نخواهند گرفت.

علاقه مندان برای ورود به کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا) به آدرس ذیل وارد شوند. @SENANewsAgency

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد