Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/sbfsjd
1396/09/28 - 10:37 تاريخ انتشار: 1281 تعداد بازديد: 45744 كد خبر:
یک صندوق قابل معامله در اوراق بهادار با درآمد ثابت به بورس اضافه شد
بر اساس مصوبه‌ بورس اوراق بهادار تهران، صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله فیروزه آسیا در بورس اوراق بهادار تهران درج شد.


یک صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در اوراق بهادار با درآمد ثابت در فهرست نرخ‌های بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس درج شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از تسنیم؛ بر اساس مصوبه‌ بورس اوراق بهادار تهران، صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله فیروزه آسیا در بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

بر اساس این گزارش صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله فیروزه آسیا با نماد "ففیروزه" در فهرست نرخ‌های بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس اوراق بهادار تهران در حالی درج شده است که تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری عادی جهت پذیره‌نویسی این صندوق 99 میلیون واحد در نظر گرفته شده است.

همچنین شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران و شرکت کارگزاری فیروزه آسیا موسسان صندوق، شرکت کارگزاری فیروزه آسیا مدیر صندوق،  موسسه حسابرسی و خدمات مالی فاطر متولی صندوق و شرکت تامین سرمایه تمدن بازار گردان این صندوق هستند.

گفتنی است فعالیت اصلی صندوق سرمایه گذاری قابل معامله(ETF)، سرمایه گذاری در اوراق بهادار یا دارایی‌های فیزیکی است که به عنوان دارایی پایه صندوق در نظر گرفته می شود. عملکرد این نوع از صندوق‌ها به عملکرد دارایی پشتوانه آن بستگی دارد.

همچنین مهمترین ویژگی این صندوق‌ها داد و ستد پذیری واحدهای سرمایه گذاری آنها در بازار سرمایه است. به این صورت که معامله واحدهای این نوع از صندوق‌ها به شیوه معاملات سهام عادی، در سامانه معاملاتی بازار فرابورس ایران صورت می پذیرد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد