Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/mn2xss
1396/10/02 - 09:44 تاريخ انتشار: 1804 تعداد بازديد: 45816 كد خبر:
شیر و گوشت زاگرس شهرکرد در یک قدمی عرضه اولیه
در این نشست آخرین وضعیت و اطلاعات شرکت "شیر و گوشت زاگرس شهرکرد"، مطرح می شود تا این شرکت فرابورسی آماده عرضه اولیه ۲۰ درصد سهام خود شود.

سی و دومین نشست خبری " یک دیدار یک عرضه"، صبح امروز در شرکت فرابورس ایران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در این نشست آخرین وضعیت و اطلاعات شرکت "شیر و گوشت زاگرس شهرکرد"، مطرح می شود تا این شرکت فرابورسی آماده عرضه اولیه ۲۰ درصد سهام خود شود.

شیر و گوشت زاگرس شهرکرد که دی ماه گذشته درج نماد شده ، بعد از جلسه معارفه 13 آذر در نوبت واگذاری سهام قرار گرفته بود اما به دلیل بروز رسانی سامانه معاملات ، مانند تعدادی دیگر از شرکت ها منتظر تصمیم مسئولان ماند.

"زشگزا" که از سال 95 در فرابورس درج و پذیرش شده، از زیرمجموعه های هلدینگ گسترش کشاورزی پیوند فردوس پارس بوده و قرار است 16میلیون سهم معادل 20 درصد این شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه شود. 

رشته اصلی فعالیت شرکت، واحدپرورش و تولید گاوهای شیری از نژاد هولشتاین است و محصولات تولیدی از قبیل شیر،انواع دام،یونجه،جو،ذرت،گندم،سیب زمینی و کلزا داراست. دو حوزه دیگر فعالیت شامل حوزه زراعت و مرغداری است.

شیر و گوشت زاگرس شهرکرد ، در سال 81 از بانک کشاورزی با 700 راس دام و تولید 15 تن شیر در روز به طریق مزایده خریداری شد و در حال حاضر با سرمایه 8 میلیارد تومانی دارای بیش از 5 هزار راس گاو و تولید روزانه 100 تن شیر است . افزایش 500 راس گاو در دستور کار قرار دارد تا گله به حدود 6 هزار راس و تولید شیر به 125 تن در روز برسد .

همچنین سود سال گذشته "زشگزا" 1.6 میلیارد تومان بوده و سود سال جاری درصورت رسیدن قیمت شیر به حد مورد نظر 3.8 میلیارد تومان پیش بینی شده است .

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد