Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/9MtC1H
1396/10/02 - 12:11 تاريخ انتشار: 1384 تعداد بازديد: 45825 كد خبر:
پنجم دی؛
آغاز بررسی لایحه بودجه سال 97 در کمیسیون تلفیق مجلس
محمد کاظمی، نماینده ملایر و عضو کمیسیون تلفیق مجلس که از سوی کمیسیون قضایی مجلس برای عضویت در این کمیسیون انتخاب شده است گفت: جلسات کمیسیون تلفیق مجلس از سه شنبه پنجم دی ماه آغاز می شود.


بررسی لایحه بودجه سال 97 کل کشور از سه شنبه پنجم دی ماه در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، دولت لایحه بودجه سال 1397 کل کشور را 19 آذر به عنوان نخستین لایحه بودجه دولت دوازدهم جهت بررسی و تصویب به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
در لایحه بودجه سال آینده، منابع بودجه عمومی دولت از لحاظ درآمدها و واگذاری دارایی های سرمایه ای و مالی و مصارف بودجه عمومی دولت از حیث هزینه ها و تملک دارایی های سرمایه ای و مالی، افزون بر چهار میلیون و 249 هزار میلیارد ریال است.
بودجه عمومی نیز شامل دو بخش منابع عمومی و درآمدهای اختصاصی دولت می شود.

آغاز بررسی بودجه، پنج دی ماه در کمیسیون تلفیق مجلس
محمد کاظمی نماینده ملایر و عضو کمیسیون تلفیق مجلس که از سوی کمیسیون قضایی مجلس برای عضویت در این کمیسیون انتخاب شده است گفت: جلسات کمیسیون تلفیق مجلس از سه شنبه پنجم دی ماه آغاز می شود.
وی افزود: پس از انتخاب اعضای هیات رییسه این کمیسیون، کلیات لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق بررسی می شود. نهایتا نمایندگان مجلس در جلسات علنی، ضمن تصویب کلیات بودجه، جزییات آن را رسیدگی می کنند.
اکبر رنجبرزاده عضو هیات رییسه مجلس درباره زمان بررسی لایحه بودجه در مجلس گفت: بر اساس روند بررسی بودجه، احتمالا لایحه بودجه سال 97 کل کشور اوایل بهمن در مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.
وی افزود: در مدت بررسی لایحه بودجه سال 97 کل کشور در مجلس، جلسات مجلس بلاانقطاع به جز روزهای تعطیل و جمعه در چهار ساعت برگزار می شود، این جلسات با پیشنهاد رییس مجلس و رای نمایندگان می تواند در دو یا سه شیفت نیز برگزار شود.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته با حضور محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و جمعی از دولت مردان لایحه بودجه سال 97 کل کشور را در کمیسیون های تخصصی و فراکسیون های مجلس بررسی کردند.
همچنین کلیات لایحه بودجه 1397 در جلسه روز دوشنبه هفته گذشته در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصویب شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد