Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/q9raqU
1396/10/05 - 11:09 تاريخ انتشار: 956 تعداد بازديد: 45940 كد خبر:
افت شدید قیمت سهام اپل در تایوان
کاهش میزان فروش آیفون ایکس نسبت به پیش بینی ها، موجب افت قیمت سهام اپل در بازار تایوان شد در حالی که بازار استرالیا و هنگ کنگ هنوز در تعطیلات به سر می برند .

بازارهای آسیایی در روزهای پایانی سال 2017 میلادی با روند نوسانی همراه شدند در حالی که شاخص ها در بازار ژاپن روند کاهشی را در پیش گرفتند و یوآن چین دوباره در بازار ارز جهانی قدرت گرفت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، بازارهای آسیایی در معاملات نخستین روز کاری هفته اغلب با روند کاهشی همراه شدند در حالی که شاخص های اصلی بورس تایوان در پی افت قیمت سهام اپل در این کشور، روند نزولی شدیدی را به ثبت رساند.

کاهش میزان فروش آیفون ایکس نسبت به پیش بینی ها، موجب افت قیمت سهام اپل در بازار تایوان شد در حالی که بازار استرالیا و هنگ کنگ هنوز در تعطیلات به سر می برند .

در بازرا ارز جهانی، قیمت یورو در مقایسه با دلار تغییرات اندکی را به ثبت رساند و موج های دراماتیک قیمتی در بازار ارز جهانی در بین همتایان دلار ایجاد شده است.

رشد قیمت نفت در بازارهای کالایی در حالی به ثبت رسید که افزایش میزان تولیدات در چین موجب افزایش تقاضا برای این کالا شده است.

در این بازارها شاخص تاپیکس ژاپن با کاهش 0.2 درصدی رو به رو شد در حالی که شاخص نیکی 0.1 درصد منفی شد. شاخص شانگهای چین رشد 0.2 درصدی داشت. در این بین، شاخص کاسپی کره جنوبی 0.3 درصد مثبت شد و شاخص اصلی بورس تایوان نیز 0.9 درصد سقوط کرد.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد