Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/f4FWxQ
1396/10/08 - 12:58 تاريخ انتشار: 1530 تعداد بازديد: 46018 كد خبر:
بر اساس اطلاعات منتشر شده ارزیابی شد؛
اعلام با ارزش ترین شرکت های بورسی در آخرین ماه پاییز ۹۶
بر اساس‌ آخرین آمارهای ارائه شده از سوی بورس تهران، از میان ۳۲۷ شرکت که در بازار سهام فعالیت دارند، رتبه اول تا سوم از نظر ارزش بازار به صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ۲۵۰.۱۵۹ میلیارد ریال، فولاد مبارکه اصفهان با ۲۱۶.۷۵۰ میلیارد ریال، ارتباطات سیار ایران با ۱۶۴.۰۰۶ میلیارد ریال اختصاص یافته است.


بورس تهران با اعلام با ارزش ترین شرکت های بورسی در آخرین ماه پاییز ۹۶ ، ارزش بازار ناشران بورس تهران در پایان آذرماه را بیش از ۳۸۱.۰۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، بر اساس‌ آخرین آمارهای ارائه شده از سوی بورس تهران، از میان ۳۲۷ شرکت که در بازار سهام فعالیت دارند، رتبه اول تا سوم  از نظر ارزش بازار به صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ۲۵۰.۱۵۹ میلیارد ریال، فولاد مبارکه اصفهان با ۲۱۶.۷۵۰ میلیارد ریال، ارتباطات سیار ایران با ۱۶۴.۰۰۶ میلیارد ریال اختصاص یافته است.

رتبه های چهارم تا دهم

همچنین شرکت های  ملی صنایع مس ایران، مخابرات ایران، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، گسترش نفت و گاز پارسیان، سرمایه گذاری غدیر، سنگ آهن گل گهر و پالایش نفت بندرعباس به ترتیب با ۱۴۰.۹۴۰میلیارد ریال، ۱۳۵.۹۶۰ میلیارد ریال، ۱۱۶.۱۳۸ میلیارد ریال، ۹۹.۱۰۴ میلیارد ریال، ۹۷.۲۰۰ میلیارد ریال، ۹۶.۵۷۰ میلیارد ریال و ۹۴.۹۱۶  میلیارد ریال رتبه های چهارم تا دهم را به نام خود ثبت کردند.

انتهای جدول

از سویی دیگر اطلاعات ارائه شده برای آذر ماه ۹۶ مشخص می کند که شرکت های آلومراد، نوش مازندران، تولیدی گرانیت بهسرام، ماشین سازی نیرو محرکه، پارس سرام، درخشان تهران،   صنایع جوشکاب یزد، تولیدی لنت ترمز ایران، صنایع شیمیایی سینا، سایپا شیشه، پیاذر، کمک فنر ایندامین و لعابیران به ترتیب در انتهای این جدول قرار دارند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد