Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/a6JNru
1396/10/11 - 15:58 تاريخ انتشار: 2385 تعداد بازديد: 46111 كد خبر:
در جریان معاملات امروز رقم خورد؛
بازگشت شاخص کل به مدار مثبت
در جریان معاملات امروز، ارزش معاملات بورس تهران به رقم ۲۴۶ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن یک میلیارد و ۱۶۸ میلیون سهم در ۶۲ هزار و ۸۱۰ نوبت داد و ستد بود.
 

امروز روند قیمت ها در گروه فلزات اساسی، خودرویی‌ها و نفتی‌ها با افزایش مواجه شد؛ بدین ترتیب شاخص کل توانست به کانال ۹۶ هزار واحدی باز گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، امروز دوشنبه شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۶۴۶ واحد رشد کرد و به رقم ۹۶ هزار و ۲۰۷ واحدی رسید. همچنین شاخص کل هم‌وزن با رشد ۵۰ واحدی تا رقم ۱۷ هزار و ۲۷۰ بالا رفت.

ارزش معاملات بورس تهران به رقم ۲۴۶ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن یک میلیارد و ۱۶۸ میلیون سهم در ۶۲ هزار و ۸۱۰ نوبت داد و ستد بود.

شرکت های ملی صنایع مس ایران، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و فولاد مبارکه اصفهان هر یک به ترتیب ۴۸، ۴۲ و ۳۹ واحد تاثیر افزاینده روی دماسنج بازار سرمایه داشتند. اما در طرف مقابل پارس دارو، بانک اقتصاد نوین و گروه دارویی سبحان به ترتیب با ۱۱، ۷ و ۶ واحد تاثیر، بیشترین نقش کاهنده را در دماسنج بازار سرمایه ایفا کردند.

امروز اکثر سهم‌های خودرویی با رشد قیمت مواجه شدند. همچنین گروه فرآورده‌های نفتی، کک و سوخت هسته‌ای یکدست افزایش در قیمت پایانی را تجربه کردند.

در گروه خودرو بازار شاهد معامله ۱۳۹ میلیون سهم به ارزش بیش از ۱۶ میلیارد تومان و در گروه فرآورده‌های نفتی شاهد ۲۸ میلیون سهم به ارزش ۱۴ میلیارد تومان بود.

از طرف دیگر در گروه فلزات اساسی روند قیمت سهم‌ها عمدتا رو به رشد بود و این رشد در بیشتر نمادها کمتر از دو درصد دیده می‌شد. در این گروه بیش از ۷۸ میلیون سهم به ارزش ۲۵ میلیارد تومان مورد داد و ستد قرار گرفت.

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد