Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/Ypptnq
1396/10/17 - 11:10 تاريخ انتشار: 961 تعداد بازديد: 46232 كد خبر:
معاون حقوقی سازمان بورس و اوراق بهادار:
اعلام شرایط معامله خارج از ساعت سهام شرکت کنتورسازی طی هفته جاری/ اقدامات حقوقی و قضایی برای حمایت از سهامداران با قوت ادامه دارد
جعفر جمالی معاون حقوقی سازمان بورس و اوراق بهادار در‌خصوص آخرین تصمیم گیری پیرامون کنتورسازی گفت: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده و به استناد مصوبه شورای عالی بورس، و اطلاعیه نحوه ثبت نام برای متقاضیان معامله سهام خارج از ساعات مربوط به شرکت کنتورسازی ایران و شرایط و نحوه اقدام در این خصوص، از طریق واحدهای اجرایی ذیربط به آگاهی سهامداران محترم این شرکت خواهد رسید.


معاون حقوق سازمان بورس گفت : طبق هماهنگی های انجام شده و به استناد مصوبه شورای عالی بورس، اطلاع رسانی پیرامون معامله سهام خارج از ساعت شرکت کنتورسازی طی هفته جاری انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از اقتصاد آنلاین، جعفر جمالی معاون حقوقی سازمان بورس و اوراق بهادار در‌ خصوص  آخرین تصمیم گیری  پیرامون کنتورسازی گفت: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده و به استناد مصوبه شورای عالی بورس، و اطلاعیه نحوه ثبت نام برای متقاضیان معامله سهام خارج  از ساعات مربوط به شرکت کنتور سازیایران و شرایط و نحوه اقدام در این خصوص، از طریق واحدهای اجرایی ذیربط به آگاهی سهامداران محترم این شرکت خواهد رسید.

 وی افزود: پیش بینی می شود  این ضوابط طی هفته جاری ابلاغ شود و بازار سرمایه آمادگی اجرایی کردن  این معاملات را دارد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه  سازمان بورهیچ توصیه یا اظهار نظری در خصوص این معاملات ندارد، خاطرنشان کرد: صرفا با توجه  به اصرار تعدادی از سهامداران و درخواست مدیریت جدید شرکت، سازمان ضمن موافقت با موضوع، امکان انجام معاملات را فراهم کرده است و از نظر اصولی تصمیم سهامداران شرکت کنتور سازی ایران در خصوص معاملات سهام باید پس از اطلاع رسانی و شفاف سازی مدیریت جدید و اظهار نظر حسابرس جدید شرکت انجام شود.

جمالی تأکید کرد:  اقدامات حقوقی و قضایی برای حمایت از سهامداران و تعقیب متهمان با قوت ادامه خواهد یافت.

مطابق رویه جاری معاملات خارج از ساعات تنها در  یک روز معاملاتی برگزار می‌شود، اما برای مراجعه سهامداران و متقاضیان معامله مهلتی تعیین می شود تا با مراجعه به شرکت های کارگزاری و تکمیل فرم مربوطه برای انجام معامله ثبت نام کنند. سپس معاملات مربوط به تقاضاهای خرید و فروش در یک روز خارج از ساعت انجام می شود که در این خصوص شرایط و نحوه اقدام اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد