Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/hoiU8a
1396/10/17 - 12:44 تاريخ انتشار: 1468 تعداد بازديد: 46253 كد خبر:
مدیر عامل شرکت بورس:
برای بازگشایی نماد بانک‌ها باید مجامع آنها برگزار شود
به گفته مدیر عامل شرکت بورس مجمع تمام بانک‌هایی که نماد آنها متوقف است باید برگزار شود و گزارش‌ها را طبق دستورالعمل به بورس بدهند تا نماد بازگشایی شود در نتیجه این موضوع بستگی به خود بانک‌ها دارد.


مدیرعامل شرکت بورس گفت: برای بازگشایی نماد بانک‌ها باید مجامع آنها برگزار و گزارش‌های مالی‌ به بورس تحویل داده شود، در نتیجه این موضوع بستگی به خود بانک‌ها دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از ایسنا، حسن قالیباف اصل درخصوص اینکه آیا با اجرایی شدن دستورالعمل جدید، نمادهای متوقف بورسی در کمتر از ۹۰ دقیقه بازگشایی خواهند شد گفت: بله چنین چیزی در دستورالعمل دیده شده، مطابق دستورالعمل قبلی اطلاعات باید به بورس بیاید تا نماد باز شود، ولی در دستورالعمل جدید این موضوع دیده شده که نمادهای متوقف تا قبل از ۹۰ دقیقه بازگشایی شوند. همکاران در این مورد آموزش‌های لازم را دیده اند و حتما با اجرایی شدن دستورالعمل جدید این اتفاق خواهد افتاد.

وی درباره زمان بازگشایی نمادهای متوقف بانکی نیز گفت: مجمع تمام بانک‌هایی که نماد آنها متوقف است باید برگزار شود و گزارش‌ها را طبق دستورالعمل به بورس بدهند تا نماد بازگشایی شود در نتیجه این موضوع بستگی به خود بانک‌ها دارد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد