Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/y3vmwC
1396/10/19 - 10:18 تاريخ انتشار: 1499 تعداد بازديد: 46323 كد خبر:
امروز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی رقم می خورد؛
عرضه بیش از ۴۵ هزار تن وکیوم باتوم
امروز در بورس کالا ۳۸ هزار و ۴۰۴ تن انواع مواد پلیمری، ۶۳ هزار تن انواع قیر، ۷ هزار تن لوب کات سبک، ۲ هزار و ۵۰۰ سلاپس واکس و یک هزار تن گوگرد کلوخه عرضه می شود.


تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز سه شنبه ۱۹ دی ماه، میزبان عرضه ۴۵ هزار و ۴۹۰ تن وکیوم باتوم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالای ایران، طی این روز و در تالار مذکور ۳۸ هزار و ۴۰۴ تن انواع مواد پلیمری، ۶۳ هزار تن انواع قیر، ۷ هزار تن لوب کات سبک، ۲ هزار و ۵۰۰ سلاپس واکس و یک هزار تن گوگرد کلوخه عرضه می شود.

تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه،۱۱۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی شده و ۸۰ هزار و ۳۰۰ تن قیر، یک هزار تن لوب کات سبک، یک هزار تن گوگرد گرانوله و۳۰۰ تن عایق رطوبتی است.

این گزارش حاکی است، ۲ هزار تن شمش و بیلت آلومینیوم و ۵۵۰ تن سبد میلگرد، ۳۰ هزار تن تختال C در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۱۰ هزار و ۶۰۰ تن گندم خوراکی، ۵ هزار تن گندم دوروم، ۵ هزار و ۶۰۰ تن شکر سفید، ۱۷۰ تن عدس درشت،۶۰۰ تن روغن آفتابگردان، ۶۰۰ تن روغن سویا، ۸۰۰ تن روغن کلزا و ۱۰۶ هزار قطعه جوجه یک روزه را تجربه می کند.

علاوه براین، یک هزار و ۵۵ تن ذرت دانه ای نیز در قالب طرح قیمت تضمینی و در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.

بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۶۰۰ تن روغن پالم مالزی، ۲۰ تن کره لاکتیکی آلمان و بلژیک و یک هزار تن ورق گرم روسیه را تجربه می کند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد