Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/4xZGVd
1396/10/19 - 14:50 تاريخ انتشار: 998 تعداد بازديد: 46341 كد خبر:
در معاملات روز سه شنبه بورس تهران؛
ارزش مبادلات از 2328 میلیارد ریال عبور کرد
در معاملات روز سه شنبه سرمایه گذاران بورس تهران بیش از 901 میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی را در بازار دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بیش از 2 هزار و 328 میلیارد ریال بود و در 58 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.
 

فلزات اساسی، فرآورده های نفتی و کانه فلزی در صدر صنایع بورسی ایستادند. در داد و ستدهای روز جاری گروه های فلزات اساسی، فرآورده های نفتی و کانه فلزی با بیشترین حجم و ارزش معاملات در صدر برترین گروه های صنعتی قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در معاملات روز سه شنبه سرمایه گذاران بورس تهران بیش از 901 میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی را در بازار دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بیش از 2 هزار و 328 میلیارد ریال بود و در 58 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

صدرنشینی بازار نیز با بیشترین رشد قیمت متعلق به نمادهای فرآوری مواد معدنی، لعابیران، ملی سرب و روی، معادن بافق، لامپ پارس شهاب، رادیاتور ایران و لنت ترمز ایران بود.

در مقابل نمادهای پارس دارو، کارتن ایران، کشت و صنعت پیاذر، فرآورده های نسوز آذر، بین المللی محصولات پارس، مهرکام پارس و سبحان دارو با بیشترین کاهش قیمت در انتهای جدول معاملات قرار گرفتند.

سرمایه گذاران امروز برای خرید اوراق مشارکت رایان سایپا، اوراق مشارکت شهرداری تهران، اوراق صکوک سایپا و واحد صندوق کمند بیشترین تقاضا و طولانی ترین صف های خرید را داشتند.

در مقابل نمادهای اوراق صکوک سایپا، اوراق مشارکت شهرداری مشهد، اوراق مشارکت شهرداری تهران، اوراق صکوک سایپا، سهام بانک کارآفرین و سهام سیمان اصفهان با بیشترین عرضه ها و طولانی ترین صف های فروش مواجه شدند.

در بازار امروز حق تقدم لیزینگ رایان سایپا با معامله 225 میلیون سهم بیشترین حجم معاملات و فولاد خوزستان با معامله بلوکی 790 میلیارد ریالی بیشترین ارزش معاملات را داشتند.

در بازار امروز شاخص کل بورس با افتی 183 واحدی به کار خود پایان داد و بر روی 96 هزار و 149 واحد قرار گرفت. شاخص های بازار اول و دوم نیز به ترتیب 104 و 527 واحد افت کردند.

نمادهای صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه، ایران خودرو و سایپا امروز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص ثبت کردند.

همچنین نمادهای ملی مس، پتروشیمی خارک و پتروشیمی جم امروز بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند و مانع افت بیشتر این متغیر شدند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد