Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/RwSMp6
1396/10/25 - 09:55 تاريخ انتشار: 2382 تعداد بازديد: 46498 كد خبر:
قرعه هفتمین عرضه اولیه امسال فرابورس به «زشگزا» افتاد
فرابورس در سال جاری تا کنون میزبان عرضه اولیه سهام شرکت‌های مبین وان کیش، هتل پارسیان کوثر اصفهان، تولید و صادرات ریشمک، لیزینگ ایران شرق، آسیا سیر ارس و شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی بوده و فردا نیز هفتمین عرضه اولیه فرابورس رقم می‌خورد.

دور عرضه‌های اولیه در فرابورس ایران فردا با عرضه 20 درصد از کل سهام شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد در بازار دوم از سر گرفته می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از فرابورس ایران، سه‌شنبه 26 دی‌ماه شاهد عرضه اولیه 16 میلیون سهم از 80 میلیون سهام شرکت شیر و گوشت زاگرس در نماد «زشگزا» به روش ثبت سفارش خواهیم بود.

کف و سقف قیمتی برای ثبت سفارش «زشگزا» 3400 و 3500 ریال در نظر گرفته شده و هر شخص حقیقی و حقوقی نیز امکان خرید حداکثر 130 سهم را دارد.

در این میان، شرکت کارگزاری بورس به‌گزین و شرکت مادرتخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا، متعهد خرید 50 درصد از سهامی که عرضه اولیه می‌شود هستند؛ بدین ترتیب هرکدام از این دو شرکت موظف‌اند 25 درصد از 16 میلیون سهم قابل عرضه را در صورت فروش نرفتن در روز عرضه اولیه، خریداری کنند.

در سی ‌و‌ دومین نشست خبری یک دیدار یک عرضه، مهدی صادقی مدیرعامل شرکت زشگزا در تشریح رشته فعالیت‌های این شرکت که در گروه «زراعت و خدمات وابسته» قرار دارد، گفت: واحد پرورش و تولید گاوهای شیری، واحد مرغداری و زراعت سه رشته فعالیت این کارخانه محسوب می‌شوند که حدود 90 درصد از فعالیت‌های شرکت به واحد نخست یعنی پرورش و تولید گاوهای شیری اختصاص دارد.

گفتنی است فرابورس در سال جاری تا کنون میزبان عرضه اولیه سهام شرکت‌های مبین وان کیش، هتل پارسیان کوثر اصفهان، تولید و صادرات ریشمک، لیزینگ ایران شرق، آسیا سیر ارس و شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی بوده و فردا نیز هفتمین عرضه اولیه فرابورس رقم می‌خورد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد