Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/gK6mie
1396/10/27 - 11:12 تاريخ انتشار: 1816 تعداد بازديد: 46609 كد خبر:
طی هفتمین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران؛
سهام «زشگزا» با قیمت 3490 ریال به تابلو معاملات آمد
در عرضه «زشگزا»، خریداران امکان ثبت سفارش از مبلغ 3 هزار و 400 ریال تا 3 هزار و 500 ریال را در سامانه معاملات داشتند که در نهایت هر سهم این شرکت 3490 ریال کشف شد.

هفتمین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران در آخرین فصل سال به عرضه 20 درصد از سهام شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد اختصاص داشت که طی آن هر سهم این شرکت 3490 ریال کشف قیمت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) ، به نقل از  فرابورس ایران، شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد بهمن‌ماه سال 94 در گروه «زراعت و خدمات وابسته» زیرگروه «کشاورزی و خدمات دامپروری به جز دامپزشکی» پذیرش و پانزدهم دی‌ماه سال گذشته در بازار دوم فرابورس ایران درج نماد شد.

این شرکت با نماد «زشگزا» دارای 80 میلیون سهم است که تعداد کل سهام قابل عرضه آن امروز 16 میلیون سهم معادل 20 درصد بود. در جریان عرضه اولیه به هر کد نیز در نهایت حداکثر 130 سهم تخصیص یافت.

در عرضه «زشگزا»، خریداران امکان ثبت سفارش از مبلغ 3 هزار و 400 ریال تا 3 هزار و 500 ریال را در سامانه معاملات داشتند که در نهایت هر سهم این شرکت 3490 ریال کشف شد.

در سی‌و‌دومین نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» مهدی صادقی مدیرعامل شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد یکی از دلایل سرمایه‌گذاری بنیاد مستضعفان در استان چهارمحال بختیاری را استعداد و مزیت این استان در زمینه شرایط اقلیمی و موقعیت جغرافیایی، وجود منابع آبی و همچنین علوفه مرغوب و با کیفیت اعلام کرد و گفت: در حال حاضر شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد جزو واحدهای تجاری فرعی شرکت گسترش کشاورزی و دامپروری فردوس پارس و واحد تجاری نهایی گروه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است.

وی همچنین با اشاره به اینکه سال گذشته بخشی از شیر تولیدی این کارخانه به خارج از کشور صادر شده است در خصوص برنامه صادرات برای سال جاری گفت: با وجود ارائه درخواست برخی کشورها همچون افغانستان، کشورهای حاشیه دریای خزر و خلیج‌فارس اما برنامه‌ای برای صادرات شیر در سال جاری نداریم و این تصمیم بنا به آن گرفته شده که گاوهای شیری را بتوانیم به 3 هزار راس که در حال حاضر 2 هزار و 500 راس است، افزایش دهیم.

صادقی با بیان اینکه شرکت سال گذشته 203 ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده است، در خصوص پیش‌بینی سود خالص هر سهم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 96 گفت: مقدار EPS هر سهم در بودجه امسال 482 ریال پیش‌بینی شده که از این میزان تا پایان شهریورماه 206 ریال آن معادل 46 درصد را پوشش داده است.

گفتنی است فرابورس ایران در سال جاری تاکنون میزبان عرضه اولیه سهام شرکت‌های مبین وان کیش، هتل پارسیان کوثر اصفهان، تولید و صادرات ریشمک، لیزینگ ایران شرق، آسیا سیر ارس و شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی بوده و امروز هفتمین عرضه اولیه فرابورس رقم خورد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد