Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/HmCSHM
1396/11/01 - 15:15 تاريخ انتشار: 741 تعداد بازديد: 46746 كد خبر:
افزایش تقاضای طلا در پی سقوط کریپتوکرنسی ها
به دنبال کاهش چشمگیر ارزش کریپتوکرنسی ها، اکنون تقاضای بازار برای خرید سکه های طلا در اروپا به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کرده و با رشد ۴۰۰ درصدی روبرو شده است.

سقوط آزاد ارزش پول های دیجیتال بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین را به سمت خرید سکه های طلا کشانده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، به دنبال کاهش چشمگیر ارزش کریپتوکرنسی ها، اکنون تقاضای بازار برای خرید سکه های طلا در اروپا به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کرده و با رشد ۴۰۰ درصدی روبرو شده است.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر صاحبان ارزهای رمزنگار به دنبال تبدیل ارزهای دیجیتال خود به طلا هستند و با هر بیت کوین می توان ۸ سکه طلا یک اونسی بریتانیا خریداری کرد.

این در حالی است که، شمش طلای فیزیکی به دلیل اینکه یک دارایی رایج است برای سرمایه گذاران بیت کوین جذابیت دارد. اگرچه سکه های طلا و بیت کوین هر دو در کمیت محدود هستند؛ اما سکه های طلا نیازی به رمز عبور ندارند که در صورت فراموش شدن یا گم کردن آن، سرمایه گذار را با مشکل روبرو کند؛ ضمن اینکه نوسان آن هم در مقابل بیت کوین بسیار کمتر و دارای رشد پایدار است و در نهایت سرمایه گذار می تواند سرمایه خود را در اختیار داشته باشد.

در حال حاضر بیت کوین بیش از ۵۰ درصد از ارزش خود را از ماه دسامبر سال گذشته میلادی به بعد از دست داده و در ۲۴ ساعت گذشته هم به ۹ هزار و ۷۲۴ دلار در هر واحد کاهش پیدا کرد. همچنین کریپتوکرنسی ها دیگر مانند ریپل و اتریوم هم با افت شدید ارزش روبرو شده اند.

بر همین اساس، سقوط آزاد بازار کریپتوکرنسی ها به دنبال انتشار گزارش رگولاتورهای چین، برزیل و هند برای سفت و سخت کردن سیاست های خود در قبال بیت کوین کلید خورده است.

 

 

 
kalko منبع:
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد