Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/kvp3mm
1396/11/04 - 11:22 تاريخ انتشار: 696 تعداد بازديد: 46840 كد خبر:
رویدادهای مهم اقتصادی هفته آینده کدامند؟
نشست بانک مرکزی اروپا پنجشنبه برگزار خواهد شد و پیش بینی می شود بانک مرکزی اروپا در پایان این نشست نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کند. مهمترین نتیجه این نشست تصمیم گیری درباره برنامه خرید اوراق قرضه خواهد بود.

نشست بانک مرکزی اروپا یکی از مهمترین رخدادهایی است که بازارهای مالی به آن توجه دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، به نقل از اینوستینگ، بانک مرکزی اروپا در نشست آتی خود درباره سیاست های انبساطی پولی و برنامه خرید اوراق قرضه تصمیم گیری خواهد کرد.

از سوی دیگر ابتدای فوریه مصادف با تغییر رییس فدرال رزرو در آمریکا است. در این زمینه بسیاری از فعالان اقتصادی در انتظار رویکردهای رییس جدید فدرال رزرو در زمینه تغییر نرخ بهره هستند.

علاوه بر این در روزهای آینده آمارهای اولیه رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه پایانی 2017 منتشر می شود. بر اساس نظر کارشناسان این آمارها می تواند تاثیر قابل توجه ای بر وضعیت نرخ بهره فدرال رزرو در سال جاری داشته باشد.

در بریتانیا نیز آمارهای اولیه رشد اقتصادی در سه ماه چهارم 2017 اعلام خواهد شد. گمانه زنی های زیادی درباره وضعیت نرخ بهره بریتانیا طی ماه های آینده مطرح شده است.

اما در این بین یکی از مهمترین رویدادهای هفته آینده نیز برگزاری نشست مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوییس خواهد بود. رهبران سیاسی و اقتصادی جهان از جمله رئیس جمهور آمریکا، صدر اعظم آلمان، رئیس جمهور فرانسه نخست وزیر بریتانیا در این نشست شرکت خواهند کرد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد