Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/AZrko9
1396/11/07 - 15:12 تاريخ انتشار: 1159 تعداد بازديد: 46874 كد خبر:
در معاملات امروز بورس تهران؛
فلزات اساسی، شیمیایی و خودرو در صدر معاملات ایستادند
در پایان معاملات امروز سرمایه گذاری توکا فولاد با معامله بلوکی به 90 میلیون سهمی بیشترین حجم معاملات و صنایع پتروشیمی خلیج فارس با معامله بلوکی 345 میلیارد ریالی بیشترین ارزش معاملات را داشتند.
 
 

 

در داد و ستدهای اولین روز هفته سهامداران بورسی بیش از 951 میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی را دست به دست کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، در داد و ستدهای امروز سرمایه گذاران بورس تهران بیش از 951 میلیون برگه دارای مالی را دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بیش از 2 هزار و 328 میلیارد ریال بود و در 64 هزار نوبت معاملاتی به ثبت رسید.

شاخص کل بورس امروز 166 واحد افت کرد و به رقم 99 هزار و 355 واحد رسید. شاخص های بازار اول و دوم نیز به ترتیب 179 و 31 واحد افت کردند.

نمادهای فولاد مبارکه، هلدینگ نفت و گاز پارسیان، چادرملو و فولاد خوزستان امروز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند.

در مقابل نمادهای سرمایه گذاری امید، سرمایه گذاری معادن و فلزات و تاپیکو نیز امروز بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند و مانع افت بیشتر آن شدند.

امروز گروه های فلزات اساسی، شیمیایی و خودرو با بیشترین حجم و ارزش معاملات در صدر برترین صنایع بازار قرار گرفتند.

صدرنشینی بازار نیز با بیشترین رشد قیمت متعلق به نمادهای نورد و قطعات فولادی، پشم شیشه ایران، سرمایه گذاری صنعت و معدن، معدنی املاح ایران، گرانیت بهسرام، لوله و ماشین سازی ایران و فرآوری مواد معدنی ایران بود.

در مقابل نمادهای سیمان قائن، لامیران، نورد آلومینیوم، سازه پویش، بیمه پارسیان، پتروشیمی فارابی و کاشی تکسرام با بیشترین کاهش قیمت در انتهای جدول معاملات قرار گرفتند.

سرمایه گذاران بورسی امروز برای خرید اوراق مشارکت شهرداری سبزوار، اوراق صکوک فولاد کاوه کیش، اوراق مشارکت لیزینگ رایان سایپا، سهام سرمایه گذاری صنعت و معدن، اوراق مشارکت شهرداری تهران و اوراق صکوک سایپا بیشترین تقاضا را داشتند.

در مقابل سهام بانک کارآفرین، اوراق مشارکت شهرداری سبزوار، اوراق صکوک سایپا، اوراق مشارکت شهرداری مشهد و اوراق مشارکت شهرداری تهران بیشترین عرضه و سنگین ترین صف های فروش را داشتند.

در پایان معاملات امروز سرمایه گذاری توکا فولاد با معامله بلوکی به 90 میلیون سهمی بیشترین حجم معاملات و صنایع پتروشیمی خلیج فارس با معامله بلوکی 345 میلیارد ریالی بیشترین ارزش معاملات را داشتند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد