Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/no9Xi2
1396/11/07 - 13:26 تاريخ انتشار: 940 تعداد بازديد: 46894 كد خبر:
توضیح بورس تهران درباره تجمع امروز سهامداران کنتورسازی
با توجه به سابقه رفتار هیجانی تعدادی از سهامداران این شرکت و به منظور حفظ آرامش بیش از 100 معامله گر شرکت های کارگزاری و تعداد زیادی از سرمایه گذاران حقیقی حاضر در تالار، از ورود این افراد به تالار حافظ ممانعت به عمل آمد و ورود و خروج سایر افراد برای پیگیری فعالیت های اداری با نظارت انتظامات در جریان است.
 
 

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس تهران درباره تجمع برخی سهامداران کنتورسازی و آغاز مرحله دوم خرید سهام آکنتور از چهارشنبه هفته گذشته مورخ 4 بهمن 96 خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، حمید روح بخش، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران با اشاره به تجمع برخی سهامداران شرکت کنتورسازی گفت: با توجه به سابقه رفتار هیجانی تعدادی از سهامداران شرکت کنتور سازی و به منظور حفظ آرامش بیش از 100 معامله گر شرکت های کارگزاری و تعداد زیادی از سرمایه گذاران حقیقی حاضر در تالار، از ورود این افراد به تالار حافظ ممانعت به عمل آمد و ورود و خروج سایر افراد برای پیگیری فعالیت های اداری با نظارت انتظامات در جریان بود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران با اشاره به اقدامات انجام شده تصریح کرد: اخیرا مرحله دوم خرید سهام شرکت کنتورسازی از روز چهارشنبه 4 بهمن 96 آغاز و تا روز چهارشنبه 11 بهمن ماه به مدت 6 روز کاری ادامه دارد. سهامدارانی که تمایل به فروش سهام آکنتور دارند باید به کارگزاری های عضو بورس تهران در سراسر کشور مراجعه کرده و دستور فروش و فرم تعهد نامه واگذاری سهام را تکمیل کنند.

وی به تعداد سهام قابل فروش اشاره کرد و افزود: امکان فروش برای هر کد حقیقی حد اکثر تا 3000 سهم فراهم است.

روح بخش یادآوری کرد: در مرحله اول خرید سهام آکنتور بیش از 3 میلیون سهم خریداری شد که بیش از 2000 کد اقدام به فروش کردند و در نهایت 1426 سهامدار از ترکیب سهامداری این شرکت خارج شدند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد