Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/wDn151
1396/11/07 - 13:48 تاريخ انتشار: 1040 تعداد بازديد: 46901 كد خبر:
آمار هفته اول بهمن ماه ۹۶ نشان داد:
افزایش ۷۳ درصدی ارزش معاملات هفتگی بورس
در ۵ روز کاری هفته گذشته، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۲۱.۸۶۴ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۷۳ درصد افزایش یافته است. این گزارش می افزاید: در ضمن تعداد ۷.۲۳۱ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از ۳۳۸ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۴۱ درصد و ۰.۳ درصد افزایش را نسبت به هفته گذشته تجربه کرد.


شاخص کل در پایان معاملات هفته منتهی به چهارم بهمن ماه ۹۶، نسبت به هفته قبل ۰.۶ درصد افزایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از ایبنا، در پایان معاملات هفته منتهی به چهارم بهمن ماه ۹۶، شاخص کل با ۵۹۹ واحد افزایش نسبت به هفته قبل، به رقم ۹۹.۵۲۲ واحد رسید. بر اساس این گزارش، شاخص بازار اول با ۹۴ واحد  افزایش  به رقم ۷۰.۸۰۴ واحد بالغ شد و شاخص بازار دوم با ۳.۰۱۴ واحد افزایش عدد ۲۱۱.۳۴۶ واحد را تجربه کرد و به ترتیب با ۰.۱ درصد و ۱.۴ درصد افزایش نسبت به هفته قبل مواجه شدند.

از سویی دیگر، در ۵ روز کاری  این هفته، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۲۱.۸۶۴ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۷۳ درصد افزایش یافته است. این گزارش می افزاید: در ضمن تعداد ۷.۲۳۱ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از ۳۳۸ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۴۱ درصد  و ۰.۳ درصد افزایش را نسبت به هفته گذشته تجربه کرد.

این درحالی است که  تعداد ۵۷ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۵۷۷ میلیارد ریال مورد معامله  قرار گرفت و هر کدام به ترتیب با ۳۱ و ۳۰ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته همراه شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد