Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/kynWtP
1396/11/07 - 14:13 تاريخ انتشار: 694 تعداد بازديد: 46902 كد خبر:
رشد شاخص های آمریکا در پی اظهارات ترامپ
در حالی که ترامپ در آخرین اظهارات خود بیان داشت که دلار را به پایین ترین قیمت نسبت به هشت ماه گذشته خواهد رساند بازارهای این کشور با رشد شاخص های معاملاتی همراه شدند .

بازارهای آمریکا در آخرین روز معاملاتی هفته با بیشترین میزان افزایش نسبت به ماه مارچ همراه شدند در حالی که گزارش مثبت درآمد شرکت ها نگرانی را در خصوص ریسک کاهش میزان تجارت در پی تمهیدات ترامپ بی اثرکرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، در حالی که ترامپ در آخرین اظهارات خود بیان داشت که دلار را به پایین ترین قیمت نسبت به هشت ماه گذشته خواهد رساند بازارهای این کشور با رشد شاخص های معاملاتی همراه شدند .

در این بازارها، شاخص اس اند پی برای چهارمین بار در هفته به دلیل گزارش عملکردهای مثبت شرکت های دارویی و تکنولوژی با رشد همراه شد در حالی که نسبت به پیش بینی ها فراتر بود.

در سوی دیگر، قیمت دلار به پایین ترین میزان نسبت به سه سال گذشته رسید.

مونا ماهاجان، تحلیل گر شرکت سرمایه گذاری آلیانز گلوبال در این خصوص اظهار داشت: اوراق بهادار هم اکنون در بهترین موقعیت سرمایه گذاری است. علائم جدیدی از تقویت اقتصادی در آمریکا به چشم می خورد و سود تقسیمی شرکت ها و همچنین درآمد مناسب آنها همگی از نشانه های بهبود اقتصادی در این کشور هستند.

اما از سوی دیگر، قیمت ین با بیشترین میزان افزایش نسبت به ماه سپتامبر رو به رو شد در حالی که بانک مرکزی ژاپن نرخ تورم در این کشور را کنترل شده اعلام کرده است.

در بازارهای آمریکا، شاخص اس اند پی رشد 1.2 درصدی داشت در حالی که شاخص نزدک با افزایش 1.5 درصدی همراه شد.

شاخص یورواستاکس رشد 0.5 درصدی را از آن خود کرد در حالی که فوتسی لندن رشد 0.7 درصدی را از آن خود کرد و داکس آلمان نیز 0.3 درصد مثبت شد .

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد