Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/3aVVGT
1396/11/14 - 14:12 تاريخ انتشار: 1006 تعداد بازديد: 47097 كد خبر:
در نامه ای اعلام شد:
عدم تاثیرپذیری eps "قثابت" از شکر 2900 تومانی
شرکت کارخانه های تولیدی و صنعتی ثابت خراسان درباره تاثیر اعلام نرخ شکر بر پیش بینی درآمد هر سهم این شرکت توضیح داد.

شرکت کارخانه های تولیدی و صنعتی ثابت خراسان درباره تاثیر اعلام نرخ شکر بر پیش بینی درآمد هر سهم این شرکت توضیح داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، سازمان بورس در نامه ای خطاب به مدیرعامل شرکت کارخانه های تولیدی و صنعتی ثابت خراسان تاکید کرده است: با توجه به تصویب بهای نهایی شکر تولیدی برای هر کیلوگرم به مبلغ 29 هزار ریال توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، تاثیر موضوع فوق بر پیش بینی شرکت بررسی و در صورت تغییر با اهمیت نسبت به آخرین پیش بینی منتشر شده ؛ اقدام به افشای اطلاعات با اهمیت کنید.

مدیرعامل شرکت کارخانه های تولیدی و صنعتی ثابت خراسان در پاسخ به نامه اداره نظارت بر ناشران بورسی اعلام کرده است: در بهره برداری اخیر قرارداد کارمزدی تبدیل چغندر به شکر مندرج در بودجه سال جاری، به خرید مواد اولیه تغییر یافته و از آنجائیکه میزان چغندر دریافتی این شرکت در مجموع رشد 19.4 درصدی نسبت به بودجه داشته است، با بررسی به عمل آمده در حال حاضر عواید حاصل از افزایش تولید، کاهش نرخ مزبور (تغییر نرخ فروش شکر از 30 هزار ریال در بودجه به 29 هزار ریال توصیب نهایی شده ) را پوشش می دهد.

همچنین در ارتباط با موضوع اعمال سهمیه تفاله خشک و قند چغندرکاران، اعلام می شود با توجه به افزایش غیر معمول نرخ تضمینی خرید چغندر نسبت به سالهای قبل، تصور بر این است که حذف سهمیه تفاله خشک و قند در قیمت اولیه خرید چغندر دیده شده و چون تاکنون در مورد اختصاص سهمیه مزبور مصوبه جدیدی ابلاغ نشده است، بنابراین اجرای اعمال سهمیه و عطف به ماسبق آن (در شرایطی که پروسه تولید کارخانجات به اتمام رسیده و در مواردی محصولی برای عرضه وجود ندارد) بعید به نظر می رسد.

در این راستا شرکت پیش بینی سود هر سهم خویش را با فرض عدم سهمیه مزبور محاسبه کرده است. با توجه به مراتب فوق، شرکت در حال حاضر تغییر با اهمیت نسبت به آخرین پیش بینی منتشر شده را متصور نیست.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد