Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/mv4kf8
1396/11/21 - 15:03 تاريخ انتشار: 1256 تعداد بازديد: 47271 كد خبر:
در معاملات اولین روز هفته بورس تهران؛
649 میلیون برگه دارایی مالی تغییر مالکیت دادند
در معاملات روز جاری سرمایه گذاران بورس تهران بیش از 649 میلیون برگه دارایی مالی را دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بالغ بر یک هزار و 614 میلیارد ریال بود و در 60 هزار نوبت معاملاتی به ثبت رسید.

در داد و ستدهای اولین روز هفته جاری، سرمایه گذاران بورسی بیش از 649 میلیون برگه سهم ،حق تقدم و سایر دارایی های مالی را دست به دست کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) در معاملات روز جاری سرمایه گذاران بورس تهران بیش از 649 میلیون برگه دارایی مالی را دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بالغ بر یک هزار و 614 میلیارد ریال بود و در 60 هزار نوبت معاملاتی به ثبت رسید.

در بازار امروز گروه های فرآورده های نفتی، شیمیایی و خودرو با بیشترین حجم و ارزش معاملات در صدر برترین گروه های صنعت قرار گرفتند.

صدرنشینی بازار امروز نیز با بیشترین رشد قیمت متعلق به نمادهای صنایع شیمیایی سینا، مدیریت صنعت شوینده بهشهر، ایرکا پارت صنعت، پارس الکتریک، رینگ سازی مشهد، حمل و نقل بین المللی خلیج فارس و حمل و نقل پتروشیمی بود.

در مقابل نمادهای فراوری مواد معدنی، پالایش نفت تبریز، پالایش نفت بندر عباس، پالایش نفت اصفهان، باما، معادن بافق و کاشی الوند با بیشترین کاهش قیمت در انتهای جدول معاملات نشستند.

سرمایه گذاران بورسی امروز برای خرید سهام مدیریت صنعت شوینده بهشهر، اوراق صکوک سایپا، اوراق صکوک فولاد کاوه کیش، اوراق مشارکت شهرداری تهران و اوراق مشارکت شهرداری شیراز بیشترین تقاضا را ثبت کردند.

در مقابل گروهی از سرمایه گذاران با عرضه های سنگین تلاش کردند از اوراق صکوک سایپا، اوراق مشارکت شهرداری سبزوار، اوراق مشارکت شهرداری مشهد و اوراق مشارکت شهرداری تهران خارج شوند.

امروز حق تقدم لیزینگ رایان سایپا با معامله 42 میلیون سهم بیشترین حجم معاملات و اوراق مشارکت ملی نفت ایران با معامله 105 میلیارد ریال بیشترین ارزش معاملات را داشتند.

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس با تاثیر منفی نمادهای ملی مس، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت اصفهان، مپنا، پالایش نفت تبریز، پالایش نفت تهران و پتروشیمی خارک 516 واحد افت کرد و به رقم 97 هزار و 782 رسید.

همچنین شاخص های بازار اول و دوم نیز به ترتیب 503 و 386 واحد افت کردند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد