Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/RVwMmk
1396/11/23 - 10:50 تاريخ انتشار: 705 تعداد بازديد: 47283 كد خبر:
به زودی در بازارهای دوم و سوم فرابورس ایران؛
دو بلوک سرمایه‌گذاری مجاب و بیمه اتکایی امین عرضه می‌شود
هشتم و نهم اسفندماه دو عرضه عمده در بازارهای سوم و دوم فرابورس ایران روی میز فروش می‌رود که قیمت پایه هر سهم بیمه اتکایی امین معادل قیمت بسته شدن روز قبل از عرضه به اضافه 20 درصد خواهد بود؛ البته به شرطی که مبلغ آن کمتر از هزار و 432 ریال نباشد.

سازمان خصوصی‌سازی نهم اسفندماه 11.44 درصد از سهام شرکت بیمه اتکایی امین را که متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری‌های خارجی ایران است به طور عمده و نقد یا نقد و اقساط از طریق عرضه در بازار دوم فرابورس ایران به فروش می‌رساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) به نقل از فرابورس ایران، بازار سوم فرابورس نیز هشتم اسفندماه میزبان عرضه یکجای سهام کنترلی شرکت توسعه و سرمایه‌گذاری مجاب با قیمت پایه هر سهم 2 میلیون و 50 هزار ریال خواهد بود.

بدین ترتیب هشتم و نهم اسفندماه دو عرضه عمده در بازارهای سوم و دوم فرابورس ایران روی میز فروش می‌رود که قیمت پایه هر سهم بیمه اتکایی امین معادل قیمت بسته شدن روز قبل از عرضه به اضافه 20 درصد خواهد بود؛ البته به شرطی که مبلغ آن کمتر از هزار و 432 ریال نباشد.

تعداد کل سهام ثبت‌شده این شرکت در نماد «اتکام 4» دو هزار و 500 میلیون سهم بوده و نزدیک به 286 میلیون سهم از این مقدار قابلیت عرضه دارد که شرکت کارگزاری مفید مسئول عرضه آن است.

سپرده شرکت در واگذاری این میزان سهام نیز 12 میلیارد و 286 میلیون و 425 هزار و 622 ریال تعیین شده و شرایط پرداخت ثمن معامله به صورت عمده و نقد یا نقد و اقساط یعنی 30 درصد نقد و مابقی اقساطِ مساوی شش‌ماهه طی 4 سال با نرخ 13 درصد در نظر گرفته شده است.

از سوی دیگر 9 هزار و 800 سهم از سهام شرکت توسعه و سرمایه‌گذاری مجاب روی تابلو معاملات بازار سوم می‌رود که شرکت کارگزاری صباجهاد آن را عرضه می‌کند.

این شرکت که سهامدار عمده آن موسسه مجمع جهانی اهل بیت است، در زمینه ایجاد، تاسیس و تصدی واحدهای تولیدی و صنعتی، بازرگانی و خدماتی و همچنین انجام هرگونه عملیات بازرگانی و خریدوفروش کالا و سهام در داخل و خارج از کشور، خدمات آی‌تی و... فعالیت می‌کند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد