Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/AeoDQy
1396/11/23 - 13:20 تاريخ انتشار: 2066 تعداد بازديد: 47293 كد خبر:
بهنام بهزاد فر، مدیر آموزش و فرهنگ سازی شرکت اطلاع‌ رسانی و خدمات بورس شد
طی حکمی از سوی یاسر فلاح مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، بهنام بهزاد فر مدرس دانشگاه و مدیر امور اعضای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار که حدود یک دهه در جایگاه‌های مختلف بازار سرمایه فعالیت دارد، به مدیریت آموزش و فرهنگ سازی شرکت اطلاع‌ رسانی و خدمات بورس منصوب شد.


بهنام بهزاد فر، مدیر امور اعضای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار، مدیر آموزش و فرهنگ سازی شرکت اطلاع‌ رسانی و خدمات بورس شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، طی حکمی از سوی یاسر فلاح مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، بهنام بهزاد فر مدرس دانشگاه و مدیر امور اعضای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار که حدود یک دهه در جایگاه‌های مختلف بازار سرمایه فعالیت دارد، به مدیریت آموزش و فرهنگ سازی شرکت اطلاع‌ رسانی و خدمات بورس منصوب شد.

اهتمام ویژه به تهیه و تدوین سند راهبردی فرهنگ سازی و آموزش، اجرای برنامه های عملیاتی و هدفمند برای اقشار مختلف جامعه با هدف توسعه فرهنگ سرمایه گذاری و افزایش دانش مالی، توجه ویژه به تولید محصولات فرهنگی و آموزشی جدید، ساماندهی موسسات آموزشی بازار سرمایه و ارتباط مداوم با رسانه های جمعی از جمله ماموریت هایی است که از سوی مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس به این مدیر فرهنگی بازار سرمایه سپرده شده است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد