Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/p7R2Hy
1396/12/09 - 09:53 تاريخ انتشار: 706 تعداد بازديد: 47775 كد خبر:
نماد دو شرکت در بازارهای SME و پایه ج درج شدند
شرکت ماداکتو استیل کرد که در تاریخ 16 مهرماه جاری در تابلو رشد بازار شرکت‌های کوچک و متوسط پذیرش شده بود، پس از احراز تمامی شرایط پذیرش از تاریخ ششم اسفندماه به عنوان یکصد و هفتاد و دومین نماد معاملاتی در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد.

بازار شرکت‌های کوچک و متوسط فرابورس ایران شاهد درج نماد شرکت دیگری در تابلو رشد این بازار این‌بار از گروه فلزات اساسی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) به نقل از فرابورس ایران، شرکت ماداکتو استیل کرد که در تاریخ 16 مهرماه جاری در تابلو رشد بازار شرکت‌های کوچک و متوسط پذیرش شده بود، پس از احراز تمامی شرایط پذیرش از تاریخ ششم اسفندماه به عنوان یکصد و هفتاد و دومین نماد معاملاتی در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد. ماداکتو استیل کرد هشتمین شرکت درج شده در بازار SME و هفتمین شرکتی است که در تابلو رشد این بازار قرار دارد.

پیش از این نماد معاملاتی شرکت‌های کنترل گاز اکباتان، آذر باتری ارومیه، کولاک شرق، نیلی صنعت کرمان، سیمان سفید ارومیه و مجتمع پترو صنعت گامرون در تابلو رشد و نماد شرکت گز سکه در تابلو دانش‌بنیان بازار شرکت‌های کوچک و متوسط درج و بخشی از سهام شرکت‌های «شگامرن» و «غگز» نیز دی‌ماه سال قبل در این بازار عرضه اولیه شدند.

موضوع شرکت ماداکتو استیل کرد با نماد معاملاتی «فماک» انجام تمامی فعالیت‌ها در زمینه طراحی و تولید، مونتاژ سازه‌ها و مشتقات فولادی از جمله سیم‌های فولادی مورد استفاده در صنایع لاستیک‌سازی و همچنین خرید و فروش، صادرات و واردات و خدمات پس از فروش تمامی کالاهای بازرگانی به ویژه محصولات، تجهیزات، ماشین‌آلات و مواد اولیه مرتبط با موضوع فعالیت این شرکت است.

بر این اساس، این شرکت که در گروه فلزات اساسی و زیرگروه تولید آهن و فولاد پایه است، پس از درج در نوبت عرضه اولیه در بازار SME قرار گرفته است.

از سوی دیگر نماد شرکت صنعت و تجارت آداک از تاریخ 6 اسفندماه امسال در فهرست نرخ‌های بازار «پایه ج» درج شد. این شرکت با نماد «وآداک» در گروه سرمایه‌گذاری‌ها، زیرگروه سایر واسطه‌های مالی قرار داشته و 26 آذرماه امسال نزد سازمان بورس ثبت شده است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد